Taotle kõnet

Kasti kokkupanek

Kasti kokkupanek

Kui te ei soovi Tallinnas kipsplaadi kastide paigalduse eest üle maksta, soovitame võtta ühendust AVGROUPiga. Meie põhikontseptsioon omavahelistes arveldustes on fikseeritud hinnad ja lisatasude puudumine.. Koostööd teeme esialgsete lepingute raames. Ühtlasi avaldame valmisolekut abistada raskuste korral ning olla paindlik lähenemisel tellimuse spetsiifikale..

GKL-i populaarsus on suur viimistlus- ja ehitusvaldkonnas. Materjali kasutusala on väga lai.

  • Kipsplaadikastide paigaldamine Tallinnas on osutunud suurepäraseks võimaluseks saavutada täiesti tasane seinte ja lagede pind.
  • Kasutatud ruumijagajana.
  • Sobib ainulaadsete disainilahenduste jaoks.
  • Struktuurselt väga paindlik, võimaldab luua ilusaid ja usaldusväärseid mitmetasandilisi struktuure.
  • Seda kasutatakse aktiivselt väikeste interjööri detailide peitmiseks. (juhtmed, torud ja palju muud).

Kipskarpide paigaldus Tallinnas – universaalne lahendus

Enamikul juhtudel ei võta kipsplaadi profiili ja lehtede paigaldamine palju aega., nagu muud tüüpi viimistlustööde lõvisilm. Muidugi, palju oleneb ruumi suurusest.. Aga kui võtad, nt, ühetoaline korter, siis sees 1-2 päevadel (vastavalt kliendi soovidele) kõik suuremad üritused saavad juba lõpule.

Kipsplaadi raami paigaldamine on kõige olulisem samm. Enamasti sõltub kogu konstruktsiooni stabiilsus selle paigaldamise õigsusest.. Eksperdid võtavad juba siin arvesse paljusid viimistlusetapi peensusi, kuigi kogenematute käsitööliste jaoks ei pruugi need olla ilmsed.

Väga tähtis, eriti kaasaegsetes kortermajades, hoolitsege elamiseks piisavalt ruumi eest. Siin on sageli asendamatu abiline kipsplaadi nurgakast.. Võimalikud on ka valikud, milles lehed omandavad ümardatud kuju - need toimivad samal ajal dekoratiivse elemendina, ja funktsionaalne.

Torude jaoks mõeldud kipsplaadikarp aitab köögis ja vannitoas saavutada soovitud esteetilise efekti.. Kui igasugune silmapliiats on silmade eest peidetud, siis tajutakse ruumi elamiskõlblikuna, mugavam. Ärge alahinnake seda asjaolu – see kinnitab veel kord lahenduse universaalsust ja paindlikkust.

Kipsplaadi kastide paigaldus: hind ja töö sisu

Kui rääkida kuludest, tuleks jagada kahte kategooriasse: materjali ostmine ja nende otsene töötasu, kes paigaldab. "Tooraine" hind sõltub otseselt selle koostisest ja lehe paksusest.. Tallinnas on lai valik kauplusi, sealhulgas hulgimüük, pakkudes erinevaid valikuid erinevate hindadega..

Tuleb märkida otsest seost materjali ja sellega töötamise keerukuse vahel.. See tähendab teatud erinevust viisardi töö hinna vahel vastavalt lihtsama ja keerukama objektiga.. AVGROUP on valmis aitama hinnata, kas, milline lehetüüp sobib teile kõige paremini, et ei tekiks ülemaksmist ega ostaks midagi, mis ei sobi konkreetsete ülesannete täitmiseks.

Eduka paigalduse põhireegel on soe ruum.. Sellepärast langeb selliste sündmuste haripunkt enamasti hiliskevadest varasügiseni.. Kuid, miski ei takista sind tegemast seda, mida sa tahad, kui tuba on hästi soojendatud, isegi kõige kargema külmaga.

Metalli seina ja raamiga kipsplaadi dokkimiseks kasutatakse spetsiaalseid kinnitusvahendeid, isekeermestavad kruvid. Oluline on hoida taset, jälgige plokkide nurka. Töö profiiliga üksikutel etappidel tundub olevat üsna peen.

Kipsplaadi lehe juhtimine peaks olema äärmiselt täpne, et protsessi käigus ei tekiks ebakõlasid, mitte tema lõpus. Pinglae ​​jaoks mõeldud kipsplaadikast on veelgi nõudlikum, Seetõttu soovitame tungivalt võtta ühendust ainult tõsiste spetsialistide meeskondadega., mis on AVGROUPile saadaval.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802