Taotle kõnet

Viimistlustööd Tallinnas

Viimistlustööd: värvimine, krohvimine, laed, plaaditud, korrus, seina kaunistamine

Populaarsed viimistlustööd on modernsuse trend. Inimesed tahavad alati elada heades korterites ja heades majades., soovivad töötada heades tingimustes. Selliste eesmärkide saavutamise teel on ruumide kvaliteetne viimistlus võtmetähtsusega..

Viimistlustööd Tallinnas: peamised tüübid

Viimistlustööde hinnad on seotud asjaoluga, millist nende kahest peamisest tüübist tuleb teostada - töötlemata või viimistlus. Vormiliselt on esimesed tavaliselt odavamad kui teised.. Enamikul juhtudel juhtub see täpselt nii., kuigi on ka erandeid, kui karestamisel on palju suurem väärtus.

Mis vahe on karmil tööl? Mis on nende sisu põhikomponendid?

 • Meie ettevõte alustab viimistlustöid Tallinnas seinapinna defektide kõrvaldamisega / sugu / ülemmäära.
 • Järgmisena tehakse tavaliselt krohvimistööd.
 • Järgmine etapp on pahtli pealekandmine..
 • Joondamine.
 • Elektri paigaldamine, juhtmestiku väljund, pistikupesad ja lülitid.
 • Sanitaartehniliste seadmete paigaldamine.
 • Selle käigus kõrvaldatakse ehitusjäätmed.

Kui olete lõpetanud, võite hakata viimistlema., ja selle etapi lõpus peaksime saama ruumi väljapääsu juures, kus saate elada täisväärtuslikku elu. Siin võib viimistlustööde hinnakiri osutuda pisut kõrgemaks., siiski pole see vajalik. Palju sõltub konkreetsetest taotlustest ja nõudmistest, sealhulgas materjalide maksumus.

Standardne viimistlustööde komplekt näeb välja selline ...

 • Põranda põrandakate.
 • Töö lagedega.
 • Viimistlustööd seinte kaunistamisel.
 • Põhiliste elektriliste elementide ja seadmete paigaldamine (pistikupesad, lülitid, taldrikud ja muu).
 • Seadmete paigaldamine, ühendatud veevarustussüsteemiga (WC, vann, dušikabiin, valamu, pesemine jne.).

enamgi veel, korter karestamise ja viimistluse vahel, ruum võib nõuda vaheastet - eelviimistlust. Tegelikult võib selle omistada viimistlusele. Viimistlustööd Tallinnas soovitavad sel juhul, nt, selliseid toiminguid:

 • mõned torutööd;
 • akende klaasimine, rõdud, lodžad;
 • sise- ja siseuste paigaldamine;
 • põrandaliistude paigaldamine ...

Nagu sa näed, eelviimistlus ja viimistlustööd on mõnevõrra põimunud. Tavaliselt on nad kõik sama tüüpi.. Ja kuna paljud püüavad valida ruumi välimuse jaoks kõrgeima kvaliteediga ja ilusaid materjale, viimistlustööde maksumus teisel poolel ("Otseselt") tavaliselt kallim, kui renoveerimise teisel poolel.

Viimistlustööd Tallinnas: üksikasjad

Viimistlustööde hindu ei saa nimetada kindlaks väärtuseks.. Teatud teenuste maksumuse põhinimekiri on olemas. Meie ettevõte on juba aastaid pakkunud stabiilseid ja kasumlikke pakkumisi erinevat tüüpi korterite ja ruumide renoveerimiseks.. Kuid isegi oma kogemuste põhjal saame hindade osas ainult juhiseid anda..

Viimistlustööde hinnakiri eeldab meistrite tööd – selles kohas on kõige vähem küsimusi. Kui sa, kliendina, näidata, mida tuleb teha, teatame teile vastutasuks, milline on kvalifitseeritud spetsialistide tööjõukulu ruutmeetri kohta. Hoiame kinni ainult tipptasemel käsitöölistest, seetõttu on parem otsida madala kvaliteediga teenuseid mujalt.

Viimistluse ja remondi kogumaksumuse saate ise välja arvutada. Selleks on vaja:

 • teada kogu korteri pindala täpset suurust / kodus / ruumides (ruutmeetrites);
 • tea lagede kõrgust ja
 • üksikute ruumide ala;
 • tea, mida sa tahad ja mis aja jooksul;
 • eelarve kinnitama, mille olete valmis kulutama viimistlustöödele, korteri remont.

Selliste tähendustega relvastatud, meie ettevõttega ühendust võttes saate hõlpsalt navigeerida nende teenuste spetsiifikas, mida pakume. näiteks, kui eelarve ei võimalda teil kullatud tualetti osta, ehteid nõudvad, teie jaoks ja torustiku paigaldamine ei ole ülikallis sündmus. Professionaalne meister kasutatud seadmetega töötamisel kasutab lihvitud tehnikaid, nii et tõenäoliselt on tavaline hind vannitoa paigaldamine, hing, tualettruum on teile vastuvõetav.

Samamoodi peaksite kaaluma karedat viimistlust.. Teeb ainult kvaliteetset tööd, pakume ka stabiilseid hindu, mis töö ajal ei hüppa. Hinnakujundus, mille kohta klient nõustub meie ettevõttega enne algust, lõpus püsima, ja kõik võimalikud tõusud teatatakse ette. Viimane reegel on kohustuslik - see võimaldab loobuda liialdustest ja tasuda spetsialistide töö eest esialgsete kokkulepete alusel..

Milline on parim aeg Tallinnas viimistlustööde tegemiseks?

Täna räägime järjekordsest hüppest tsivilisatsiooni tehnoloogilises arengus. Saavutused toimuvad ka ehitussektoris.. Isegi täna prügi väljavedu remondi ajal saab teha palju mugavamalt ja tehnoloogiliselt täiustatud viisil., kui paarkümmend aastat tagasi.

Tehnoloogilised suundumused levisid väga kiiresti, muu hulgas viidates materjalidele, mida kasutatakse Tallinnas renoveerimis- ja viimistlustöödel. Värvid, pahtlid, tapeet ja muud viimistlusmaterjalid viimistlemiseks, on erinevad (sealhulgas väga kõrge) temperatuuri ja töötingimuste vastupidavuse näitajad.

See tähendab, et peaaegu iga päev ja igal ajal on võimalik teostada viimistlustöid. Sellest hoolimata peate oma tegevuse kooskõlastama elementaarse ratsionaalsuse nõuetega.: kui akna taga sajab vihma, ja rõdu pole klaasitud, siis sel rõdul viimistlustöid selgelt teha ei tohiks.

Meie ettevõttes mõeldakse detailidele, ja isegi järgnevate nädalate ilmateadet jälgida. Mõnikord sunnib see teid remondi lõpuleviimise aega kohandama.. Enamasti võimaldab läbimõeldud tööplaan kokkulepitud tähtaegadest kinni pidada nagu suvel, nii talvel.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802