Taotle kõnet

Koristusteenused Tallinnas

Puhastusteenus

AVGroup pakub Tallinna korterite puhastusteenust. Pideva töösse sukeldumise tõttu tunneme üha enam ajapuudust, sellepärast koguvad puhastusteenused täna tohutult populaarsust, linnarahva poolt.

Korterite puhastusteenused Tallinnas

Esiteks, me hoolime turvalisusest:

 • maksate Tallinnas koristusteenuste eest mugavalt ja saate dokumendi, makse kinnitamine;
 • puhastusettevõte koostab kogu personali vastavalt tööseadusandluse nõuetele - see kaitseb personali meelevaldsuse eest ja annab samas isikliku vastutuse garantiid.

Seda tüüpi tegevus nõuab mis tahes tingimustes täpsust., tähelepanelikkus, isegi kõige lihtsamate protsesside sügav mõistmine. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks, lühendada tarneaegu ja saavutada ülim puhtus, meie spetsialistid on koolitatud. Mitte kõik ei pööra sellele probleemile piisavalt tähelepanu., kuid me usume, et see on kõige olulisem etapp enne vastuvõtmist.

Pärast ettevalmistusõppe kõigi etappide läbimist pole spetsialisti pädevuses kahtlust.. Eri tüüpi pindade poleerimisel või akende pesemisel pole tema jaoks tehnilisi takistusi., põrandaliistud, uksed, põrandad, kütteradiaatorid, valgustid. Mõnikord tundub, et see on kätetöö ja mitte midagi muud, praktikas aga kaasasündinud anded, ei nõua eriala valdamist, selles valdkonnas me pole kohanud, kuigi mõnel juhul on teatud eelsoodumus.

Korterite koristamine Tallinnas

Tänu hästi toimivale logistikale täidetakse koristustellimus üsna kiiresti. Tippajal korraldame planeerimist ja eraldame aega. Kui teil on vaja üritusi teatud ajal korraldada, ole kindel, et tegu tehakse õigeks ajaks.

Koristajate tegevus (elukutse on saanud meie ajal sellise teise kõla) juhitav kahelt poolt. Esimene on organisatsioon ise: paindlik lähenemine võimaldab AVGroupil kvaliteedi parandamiseks oma samme kohandada. Teine pool on vähem ilmne - klientide reaktsioonid. Mitte ainult internetti, kuid suusõnaliselt toimib ka meie kvaliteedi selge ja arusaadav näitaja.

Puhastustegevusi saab skemaatiliselt väljendada järgmiselt:

 • esialgne kuluprognoos;
 • puhastamisaja määramine;
 • tellimuse vastuvõtmine;
 • spetsialisti visiit;
 • pärast tingimuste täpsustamist lepivad organisatsioon ja klient kokku lõppmaksumuses;
 • planeeritud teostus;
 • lõpptulemuse aktsepteerimine.

Jäta koristaja üksi korterisse? Pole probleemi!

Meie organisatsioonis pole ühtegi juhtumit, kui esineja käitumine oleks umbusaldav. Juba töölevõtmise etapis hindame mitte ainult professionaalset, aga ka inimese moraalsed omadused. Lisaks ei aja me kogu majanduse poliitikat., seetõttu on interpreedi töö adekvaatselt tasustatud - seega kõrvaldatakse peamine provotseeriv tegur.

Tavaliselt, meie kliendid ei tegele enam ainult kogenud inimestega, aga väga kogenud esinejatega, kes annavad seda kogemust edasi oma kolleegidele. Ühtne töökorraldus ja väljakujunenud kliendiga suhtlemise skeem muudavad meie Tallinna koristusfirma töö olemuse ja tulemuse etteaimatavaks.

Mitmete vastuolude kõrvaldamine, millega võib kokku puutuda koristusettevõte, saavutas muljetavaldava jõudluse. Meiega on mugav koostööd teha, ja meil pole häbi seda tunnistada. Jätke võtmed ja naaske vastuvõtuetappi - see on võimalik! Hoolikas puhastamine tagab teie remondi parima väljanägemise. Professionaalsus ja töövõtja kõrge vastutus võimaldab teil kogu kodust lahkuda, hoolitseda sel ajal oma isiklike asjade eest.

Kosmos: millised on kriteeriumid?

Puhastuspakkumise maksumus sõltub otseselt tingimustest. Tühja ruumi koristamise hind pärast remonti erineb sellest, mida pakume puhastamiseks tundlike sisustuselementidega möbleeritud majutusruumides.

enamgi veel, meie Tallinna puhastusettevõttes töötab teatud tüüpi spetsialiste. Ruumid ei ole ainult elu- või kontoriruumid, aga ka tootmise järgi. Mõnikord võivad sellised tegevused nõuda erilisi tehnilisi teadmisi., et võetud meetmed ei põhjustaks kahju tekkimist, ei kahjustanud kliendi seadmeid.

Puhastuskulud on otseselt proportsionaalsed kahjustatud alaga. Iseenesest, ülesanded ühes- või saab kahetoaline korter, kõige tõenäolisem, erineda märgatavalt, ja meetmete kogum ei ole võrdne koristamisel vajalike toimingute mahuga.

Peamised kriteeriumid on järgmised: ruumi pindala, tema ametisse nimetamine, selle sisemise sisu eripära.

Puhastusteenused Tallinnas: puhastamise tüübid ja eripärad

On kahte peamist tüüpi - toetav ja üldine. Esimene on odavam, но не является столь же масштабным мероприятием, как вторая. Наши клиенты зачастую пользуются поддерживающим типом несколько раз в месяц, а периодически (по необходимости) заказывают генеральную.

Все основные необходимые средства клинер берёт с собой, так что проблем не возникнет ни с окнами, ни с «потайными» углами, ни с санузлом, ни с мебелью.

Как правило специалист выезжает на заказ без стремянки и других дополнительных приспособлений, а также крупногабаритного оборудования. Если какие-то места потребуют их, заказчик обычно заранее заботится о их предоставлении – обеспечивает самостоятельно или договаривается с организацией-исполнителем.

Kuid, это не значит, что компания по уборке в Таллинне не позаботится об этом сама. При оценке условий клиенту будут заданы соответствующие вопросы: если это необходимо, то пылесос, стремянку или любое другое вспомогательное оборудование мы доставим отдельно за дополнительную плату.

Отметим следующее: для нас нет препятствий, и в своём деле мы до известной степени можем называть себя лучшими в городе. Достичь этого позволил упорный, кропотливый ежедневный труд, порой и без выходных. В ходе развития удалось улучшить многие незаметные глазу показатели эффективности, в том числе использование новых экологических стандартов.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802