Taotle kõnet

Koristusteenused Tallinnas

Puhastusteenus

AVGroup pakub Tallinna korterite puhastusteenust. Pideva töösse sukeldumise tõttu tunneme üha enam ajapuudust, sellepärast koguvad puhastusteenused täna tohutult populaarsust, linnarahva poolt.

Korterite puhastusteenused Tallinnas

Esiteks, me hoolime turvalisusest:

 • maksate Tallinnas koristusteenuste eest mugavalt ja saate dokumendi, makse kinnitamine;
 • puhastusettevõte koostab kogu personali vastavalt tööseadusandluse nõuetele - see kaitseb personali meelevaldsuse eest ja annab samas isikliku vastutuse garantiid.

Seda tüüpi tegevus nõuab mis tahes tingimustes täpsust., tähelepanelikkus, isegi kõige lihtsamate protsesside sügav mõistmine. Maksimaalsete tulemuste saavutamiseks, lühendada tarneaegu ja saavutada ülim puhtus, meie spetsialistid on koolitatud. Mitte kõik ei pööra sellele probleemile piisavalt tähelepanu., kuid me usume, et see on kõige olulisem etapp enne vastuvõtmist.

Pärast ettevalmistusõppe kõigi etappide läbimist pole spetsialisti pädevuses kahtlust.. Eri tüüpi pindade poleerimisel või akende pesemisel pole tema jaoks tehnilisi takistusi., põrandaliistud, uksed, põrandad, kütteradiaatorid, valgustid. Mõnikord tundub, et see on kätetöö ja mitte midagi muud, praktikas aga kaasasündinud anded, ei nõua eriala valdamist, selles valdkonnas me pole kohanud, kuigi mõnel juhul on teatud eelsoodumus.

Korterite koristamine Tallinnas

Tänu hästi toimivale logistikale täidetakse koristustellimus üsna kiiresti. Tippajal korraldame planeerimist ja eraldame aega. Kui teil on vaja üritusi teatud ajal korraldada, ole kindel, et tegu tehakse õigeks ajaks.

Koristajate tegevus (elukutse on saanud meie ajal sellise teise kõla) juhitav kahelt poolt. Esimene on organisatsioon ise: paindlik lähenemine võimaldab AVGroupil kvaliteedi parandamiseks oma samme kohandada. Teine pool on vähem ilmne - klientide reaktsioonid. Mitte ainult internetti, kuid suusõnaliselt toimib ka meie kvaliteedi selge ja arusaadav näitaja.

Puhastustegevusi saab skemaatiliselt väljendada järgmiselt:

 • esialgne kuluprognoos;
 • puhastamisaja määramine;
 • tellimuse vastuvõtmine;
 • spetsialisti visiit;
 • pärast tingimuste täpsustamist lepivad organisatsioon ja klient kokku lõppmaksumuses;
 • planeeritud teostus;
 • lõpptulemuse aktsepteerimine.

Jäta koristaja üksi korterisse? Pole probleemi!

Meie organisatsioonis pole ühtegi juhtumit, kui esineja käitumine oleks umbusaldav. Juba töölevõtmise etapis hindame mitte ainult professionaalset, aga ka inimese moraalsed omadused. Lisaks ei aja me kogu majanduse poliitikat., seetõttu on interpreedi töö adekvaatselt tasustatud - seega kõrvaldatakse peamine provotseeriv tegur.

Tavaliselt, meie kliendid ei tegele enam ainult kogenud inimestega, aga väga kogenud esinejatega, kes annavad seda kogemust edasi oma kolleegidele. Ühtne töökorraldus ja väljakujunenud kliendiga suhtlemise skeem muudavad meie Tallinna koristusfirma töö olemuse ja tulemuse etteaimatavaks.

Mitmete vastuolude kõrvaldamine, millega võib kokku puutuda koristusettevõte, saavutas muljetavaldava jõudluse. Meiega on mugav koostööd teha, ja meil pole häbi seda tunnistada. Jätke võtmed ja naaske vastuvõtuetappi - see on võimalik! Hoolikas puhastamine tagab teie remondi parima väljanägemise. Professionaalsus ja töövõtja kõrge vastutus võimaldab teil kogu kodust lahkuda, hoolitseda sel ajal oma isiklike asjade eest.

Kosmos: millised on kriteeriumid?

Puhastuspakkumise maksumus sõltub otseselt tingimustest. Tühja ruumi koristamise hind pärast remonti erineb sellest, mida pakume puhastamiseks tundlike sisustuselementidega möbleeritud majutusruumides.

enamgi veel, meie Tallinna puhastusettevõttes töötab teatud tüüpi spetsialiste. Ruumid ei ole ainult elu- või kontoriruumid, aga ka tootmise järgi. Mõnikord võivad sellised tegevused nõuda erilisi tehnilisi teadmisi., et võetud meetmed ei põhjustaks kahju tekkimist, ei kahjustanud kliendi seadmeid.

Puhastuskulud on otseselt proportsionaalsed kahjustatud alaga. Iseenesest, ülesanded ühes- või saab kahetoaline korter, kõige tõenäolisem, erineda märgatavalt, ja meetmete kogum ei ole võrdne koristamisel vajalike toimingute mahuga.

Peamised kriteeriumid on järgmised: ruumi pindala, tema ametisse nimetamine, selle sisemise sisu eripära.

Puhastusteenused Tallinnas: puhastamise tüübid ja eripärad

On kahte peamist tüüpi - toetav ja üldine. Esimene on odavam, kuid mitte suuremahulise üritusena, nagu teine. Meie kliendid kasutavad tugitüüpi sageli mitu korda kuus., ja perioodiliselt (vajadusest) tellida kindral.

Koristaja võtab kaasa kõik esmased vajalikud vahendid, nii et akendega probleeme ei teki, ega ka "peidetud" nurkadega, mitte vannitoaga, ei ole sisustatud.

Reeglina läheb spetsialist tellimusele ilma trepi ja muude lisaseadmeteta, samuti suuremahulisi seadmeid. Kui mõni koht seda nõuab, klient hoolitseb tavaliselt nende pakkumise eest eelnevalt - annab iseseisvalt või peab läbirääkimisi täitva organisatsiooniga.

Kuid, See ei tähenda, et Tallinnas asuv puhastusfirma ise ei hoolitse. Tingimuste hindamisel esitatakse kliendile vastavad küsimused: kui vajalik, siis tolmuimeja, redeli või muu abivarustuse toome eraldi lisatasu eest.

Pange tähele järgmist: meie jaoks pole takistusi, ja oma äris võime teatud määral nimetada end linna parimaks. Püsiv lubas seda saavutada, vaevarikas igapäevatöö, mõnikord ilma puhkepäevadeta. Arendustegevuse käigus õnnestus parandada paljusid silmale nähtamatud efektiivsusnäitajaid., sealhulgas uute keskkonnastandardite kasutamine.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802