Taotle kõnet

Seinte ja lae kaunistamine

Seinte ja lae kaunistamine

Kas ruum on muutunud nilbeks või on esimene oma „elus» seina ja lae kaunistamine, ole kindel, et selle ülesandega saavad kõige paremini hakkama kogenud koolitatud spetsialistid. Alates aastast on AVGROUP Tallinnas tegelenud ehitus- ja viimistlustöödega juba aastaid, ettevõte tegeleb eranditult usaldusväärsete spetsialistidega.

  • Seina- ja laeviimistlust Tallinnas saab teostada tüüpdokumentatsiooni raames, kuid saame hõlpsasti töötada üksikute disainiprojektidega.
  • Klassi ekspertide oskuste kasutamine, kaasaegsed materjalid ja varustus kõikideks üritusteks, AVGROUP saavutab tulemusi, mis vastab täpselt kliendi vajadustele.

Seina- ja laeviimistlus Tallinnas – läheneb

Tippimine ja üldistamine, saame korteris eristada järgmisi seinaviimistluse liike:

  • Värvimine. Võite kasutada õli, emailiga, veepõhine või muu värv. Mõnede segude koostis võimaldab teil pinda pesta.
  • telliskivi vooder. Kasutatakse sageli ruumiosas, on kõrge töökindlusega, aga värvipalett, kindel, kaotab mõnevõrra värvivalikule.
  • Sisevooder. Võib kasutada plastikuna, kui ka puidust. Enamasti kauplustes, kui huvi voodri vastu, kui see tähendab töötlemisprodukti, saadud teraga laudade hööveldamisel - parim lahendus hinna eest, kvaliteet ja välimus.
  • Looduslik kivi. Täielik vastand, kui võrrelda lae ja seinte vooderdust vooderdisega, sest siin on hinnad ülikõrged, ja töö ise on sageli väga kulukas. Kompenseeritakse tekitatud efektiga; nagu telliskivi, on usaldusväärne, peaaegu piiramatu kasutusiga (Tavaliselt piirdub juhtum väiksema restaureerimisega).
  • Tapeet. Paber, lausriie, riie, polümeerid - see ei ole kogu nimekiri, millest tänapäeval tapeeti tehakse. Need võivad tehniliste omaduste poolest üksteisest oluliselt erineda., on kõige laiema hinnaklassi ja ulatusega.
  • Plaat. Fotoplaadid muutuvad üha laiemaks., kuid klassikaline keraamika jääb kõige levinumaks tüübiks, kuigi mosaiik on juba ammu püüdnud sellega konkureerida, klaas ja isegi peegel. Kõige sagedamini kasutatakse vannitubades ja köökides, kus, Kuid, Ka seinte ja lagede kaunistamine MDF-paneelidega pole haruldane.

Seinte ja lagede laminaatviimistlus ja dekoratiivkrohv - võib-olla, võite seal peatuda ja nimekirja kokku võtta. Muud meetodid on vähem levinud.. Lisaks ei peatu tehnoloogiline areng üheks päevaks, kuigi selle tulemused pole alati kiiresti märgatavad.. Seetõttu saab ehitustööstuse arenguga öelda, et vooder ütleb uue sõna. Kuidas seda nimetatakse, saame varsti teada.

Maja lae viimistlemise viisid

Paljude jaoks on see ilmutus., kuid ülalmainitud tapeetimismeetod on asjakohane ka lae puhul. Need ei kleepu otse krohvile., nii et pahteldamise etapp on vajalik. Seda saab vältida, kui kasutad teist viisi...

Seinte ja lagede plastpaneelidega viimistlus ei nõua kohustuslikku pahtli pealekandmist. Sama tuleks öelda kivi ja tellise kohta., ja ka plaatide kohta. Plastik ja selle sordid - materjal, mida saab väga edukalt kasutada värvimise abil ruumi välimust kardinaalselt muuta.

Seinte ja lagede laminaatviimistlus ei hõlma värvimist. Peske laminaat või parkett, nagu teada, ei midagi raskemat, kui 100% tehismaterjalist valmistatud paneel. Seal on peensusi: peaks, nt, olge pesuvahendi ja pesukäsna keemilise koostise valimisel ettevaatlik, et mitte värvida katet ega tekitada veel kord mehaanilisi kahjustusi.

Iga kahju on lisatasu, kui remondiga kaasnes seinte ja lae viimistlemine parkettplaadiga. Materjalikulud võivad olla väga erinevad.. See sõltub otseselt parkettplaadi tüübist., mida on võimalik poes soodsamalt saada, palju odavam kui laminaat.

Tervikteenuste pakkumine ehitus- ja viimistlustööde valdkonnas, AVGROUP võib garanteerida, et ostetud materjal täidab oma funktsionaalse eesmärgi sajaprotsendiliselt!

Koolitatud spetsialistide osavad käed teevad mõnikord imesid! Hea meister kasutab sellest maksimumi, mis on. Seinad ja laed on, mis torkab esimesena silma, nii et me usaldame neid inimesi, mis on ajaproovile vastu pidanud, erinevate viimistlusviisidena.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802