Taotle kõnet

Lakke paigaldamine

Lagede paigaldus Tallinnas

Laiim ruumide valik, kuhu Tallinnas paigaldatakse lagi, soovitab põhinõuet, mida talle täna esitatakse, on mitmekülgsus. Võime julgelt öelda, millised on asjakohased lahendused. Kirjeldan neist kahte.

  • Lagede paigaldamine Tallinnas on selles suunas kasvava trendina eelkõige pingestruktuuriga variant..
  • Samal ajal on kipsplaatide paigaldamine lakke suur nõudlus..
  • Traditsiooniline võimalus - krohvimine ja pahtli paigaldamine - on kindlasti ka suur nõudlus..
  • enamgi veel, on selliseid võimalusi nagu hammas ja hammasratas, MDF paneelid, alumiiniumist restid, mineraalkiu plaadid ja mõned teised.

Lagede paigaldus Tallinnas

Peatume kahel levinumal tüübil. Eriti, võtame lahti, mis on kipsplaadi lae paigaldamine. Siin peate kohe pöörama tähelepanu kolme peamise vormingu olemasolule - üks tase, kahetasandiline ja mitmetasandiline.

Mis sobib teile kõige paremini, tuleb kindlaks määrata vastavalt kavatsusele ja võimalustele. Tihti pöördutakse ühetasandilise võimaluse poole, sest sellest on juba piisavalt, saavutada lae funktsionaalsus kui selline, see tähendab teda "õpetama" oma põhieesmärki "täitma".

Kuid, vahet pole, on selle keeruka süsteemi osa, ripplae paigaldamine selles kontekstis nõuab raamile suuremat tähelepanu. Selle reguleerimine ruumis peab olema usaldusväärne ja täpne., nii et AVGROUPi poolt tehtud remont lõppkokkuvõttes klienti rõõmustab.

Isegi esimese astme kipsplaatide lagede paigaldamine võib juba müra märkimisväärselt vähendada, ülakorrusel. Ka selle eeliste hulgas on nii oluline näitaja, ruumi üldpinnana - see praktiliselt ei vähene.

Ühiste plusside ja ühetasandilise ülemmäära juurde, ja keerukama profiiliga on vaja lisada võime peita igasuguseid pinna karedusi, isegi kõige olulisemad eeskirjade eiramised. See võimaldab ka juhtmete ja muude sideelementide peitmist paindlikult. (nt, traat Interneti jaoks või lisakaablid tehnoloogia jaoks).

Tõesti "tugev" ja paljuski julge otsus, nimetame kipsplaadist ripplagede paigaldamist. Lause tõhusus kinnitab tulemust., väljund:

  • mitte eriti piiratud disainilahendused - välja arvatud võib-olla teie enda kujutlusvõime järgi;
  • võime paindlikult ruumi ala funktsionaalselt muuta, ja visuaalselt;
  • andes ruumile praktiliselt uue visuaalse vormi, vaatamata sellele, et korter jääb samade seintega, nagu enne.

Oluline on otsustada, mida täpselt tahad saavutada. AVGROUPi põhiteenuste loend sisaldab konsultatsioone kõigis ehitus- ja viimistlusküsimustes. Meie eksperdid aitavad teil arvutada idee maksumuse ja ajastuse, isegi kui olete metsiku fantaasia õnnelik omanik. Iseenesest, keerukad otsused võivad viia kogu projekti maksumuse märgatava suurenemiseni, tulemus võib sind aga tõesti üllatada, rõõmustav siis aastate jooksul.

Kui palju pinglae ​​paigaldamine maksab??

Pinglae ​​pole meie sajandil muutunud nii töömahukaks ja uskumatult populaarseks.. Kuigi see on lihtsam variant, sellel on mitmeid vaieldamatuid eeliseid. Üks peamisi "ülemmäära" küsimusi - hind - tundub selles osas see variant väga atraktiivne.

Iseloomulikult, ka siin on loominguline lähenemine, mitte mehaaniline, toimub ka. Veelkord, sel juhul pikeneb paigaldamise aeg koos kuludega. Need tegurid on peamiselt seotud ruumi pindalaga., ebatavaliste kõverate olemasolu, nurkade ja soonte arv nagu alkovid, väljaulatuvad osad, elektriseadmete valgustus. Unikaalsed disainilahendused nõuavad sageli ka struktuuri mitmetasandilist paigaldamist., nagu GCR-i puhul.

Lihtsa pinglae ​​paigaldamine pole nii pikk, seetõttu võite hoida sõna otseses mõttes paar tundi, kui tuba on väike ja takistusi on vähe, ja lühtrile on reserveeritud standardkoht. Mitmetasandiline lagi nõuab suuremat tähelepanu, ja saate pärast AVGROUP-iga töö koordineerimist selgitada selle installimise ajastust. Aitame ka materjali valikul.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802