Taotle kõnet

Krohvitud seinad ja laed

Hinnanguline maksumus: alates 9 € / ruutmeetri kohta

Krohvitud seinad ja laed

Krohvitud seinad, töö hind, millega varieerub lai valik, on AVGROUPi jaoks oluline sihtkoht. Nagu kõiges, püüame pöörata suurt tähelepanu detailidele. Need jätavad need sageli tähelepanuta, kes teeb viimistlustööd, seetõttu on meie teenused stabiilsed, stabiilne nõudlus. Isiksuse trendi kasvav populaarsus on suurendanud nõudlust selliste viimistluste järele., seinte dekoratiivse krohvina. Ta pole uus, kasutatud iidsetest aegadest. Kuid iga kord dikteeris oma elutingimused ise, ja kuni 20. sajandini ei olnud paljudele töötajatele kättesaadavad kallid remonditüübid. Täna pole nad enam nii.. Viimase 100+ aasta jooksul on selles osas tehtud tohutuid edusamme.. Üheks levinumaks kaunistustüübiks on saanud tekstuurne seinakips.. Suurenenud nõudluse tõttu selle teenuse järele pakub meie ettevõte end teemaga lühidalt kurssi viima, kuidas protsess ise on:
  • Seinte ja lagede krohvimine algab Tallinnas materjali valikust,
  • jätkub konkreetse mustri määratlemisega;
  • eelnevalt ostetakse spaatlit ja muid vajalikke tööriistu.
  • Pinna ettevalmistamine on pooleli,
  • siis peate segu määrima (käsitsi või automaatselt) ja võrdsustage see,
  • lihvimise viimistlemiseks on vaja rakendada õhuke ühtlane kiht või vastavalt kavandatud mustrile.
Korteri või maja professionaalne renoveerimine on sageli ühendatud igakülgse abiga, mida meie organisatsioon pakub oma klientidele kõigis koostöö etappides. Hinnangu tegemisel ei varja me üksikasju, valmis selgeks ja kannatlikult selgitama väärtuse kujunemist konkreetsel juhul. Samal ajal ei tee me kliendile mingit survet., jättes talle täieliku õiguse otsuseid langetada kõigis küsimustes. Krohvitud seinad ja laed Tallinnas Uues hoones on renoveerimist suhteliselt lihtne teostada.. Sellisel juhul seinte krohvimine üle krohvi, ja kogu muu töö tehakse sageli "nullist". Kui tuba on pikka aega kasutatud, siis peate kõigepealt vanad materjalid lahti võtma. Vana renoveerimise eeliseks võib olla krohvi hea säilimine.. Kui see on tõsi, siis ei pruugi tekkida vajadus lennuki globaalse töötlemise järele - piisab kosmeetiliste meetmete läbiviimisest. Kuid, enamasti pole remont kaugeltki värske, kohati mureneb kips, viimistlusmaterjaliga nakkumise usaldusväärsus ja tihedus tekitab teatud kahtlusi. Sellepärast eemaldatakse enamasti vana viimistlus täielikult.

Mis on seinakitt

Väga sageli küsitakse AVGROUPi spetsialistidelt banaalset, esmapilgul, küsimus: "Mis on seinakitt?"Keegi meistritest pole sellest üllatunud., sest inimese jaoks, mitte vähemalt korra protsessis sukelduda, paljud terminid pole selged, on palju tähendusi. Pahtlit mõistetakse seguna, ja tegevuse liik. Siin räägime teosest endast. Täitmisprotsess on spetsiaalselt valmistatud segu lisamine järgnevaks kaunistamiseks. Viimast mõistetakse üsna laialt.. Peamised dekoratsioonitüübid on maalimine ja tapeetimine., need on kõige laialdasemalt levinud.

Seinte krohvimine ja krohvimine: mis vahe on

Tähelepanuväärne on ka see, et paljud ei näe vahet kipsi ja kittuse vahel. Ja vahepeal on, ja erinevus on väga oluline. Krohv on segu kandmine otse tugistruktuurile. Kui lähim stabiilne osa on betoonist, krohvimine toimub otse sellele. Kips kantakse paksema kihina, pigem kitt, kuid ettevaatlik horisontaalne ja vertikaalne joondamine nõuab mõlemat tüüpi tööd. Pahteldamine toimub pärast täielikku krohvimist. See on ette nähtud dekoratiivtööde ettevalmistamiseks.. Ka kitt ise võib olla kaunistuseks..

Kui palju seinakitt maksab

Seinte krohvimine krohvil on oma eesmärgi poolest erinev. tuleb ette, et see on tehtud tapeetimiseks. Teistes paigutustes on seinte krohvimine värvimiseks tavaline. Iseenesest, selliste ürituste maksumus võib üksteisest dramaatiliselt erineda. Suurimat mõju hinnakujundusele avaldab selle esialgse hõlmatuse keerukus, kellega kapten peab töötama, ja ka leviala. Avasta, kui palju maksab seinakitt, võimalik pärast tellimuse täpse olemuse ja mahu kindlaksmääramist. AVGROUPi meistri külastus on tasuta.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802