Taotle kõnet

Dekoreerimine

Hinnanguline maksumus: Alates 45 € m jaoks2

Dekoratsioon Tallinnas

Kosmeetiliste paranduste regulaarsus on antud. Temast ei saa eemale, kui peate ruumi heas korras hoidma. Aeg on tapeediga halastamatu, seinad üldiselt, laed, põrandad ja muud vähem märgatavad elemendid - aitab kosmeetiline remont Tallinnas. Interjööri on lihtne parandada, kui juhtum on usaldatud professionaalsele meeskonnale. Kosmeetiline remont on ruumide renoveerimise abinõu. Sageli, kui nad temast räägivad, tähendab töötamist valmisolekuruumides; Kuid, on võimatu mitte piirata termini enda kasutamist. Nende kahe sõna taga on sageli tegevuste kompleks., järgmine kohe pärast karedat viimistlust. AVGroup tegeleb laia valiku teenuste pakkumisega, seetõttu saab pakkuda Tallinnas täielikku "võtmed kätte" renoveerimist. Meie käsutuses kõrgelt spetsialiseerunud meistrid, samuti üldised. Nii on võimalik saavutada maksimaalseid tulemusi.: pädevalt eelarvest, tänu sellele, mis on hind optimaalne, enne üksikasjalikku põhjalikku tööd.

Dekoratsioon Tallinnas: hinnad ei hammusta

Põhjused, mille järgi inimesed mõtlevad ruumi ümber kujundada, üsna natuke. Põrandakate oleks võinud halveneda, tapeet on saanud soovimatu ilme, lae värv on muutunud - erineval määral kulub mis tahes materjal aja jooksul. Keegi ei tühistanud ega muutnud pakilisi vajadusi. Ruumikujundus võib aja jooksul igavaks muutuda, kaotab oma olulisuse. Soov ajaga kaasas käia on normaalne soov, ja paljud teostavad kadestamisväärse regulaarsusega kavandatud odavat kosmeetilist remonti. Korteri sisustamise hinnad võivad sõltuda paljudest teguritest. AVGroup kõrvaldab neist kõige olulisema - esineja omavoli. Valdava enamiku teoste jaoks pakume kindlat hinnakirja, teeme ametlikku raamatupidamist ega tee ootamatuid muudatusi kogukuludes. Järgides sündsuse põhimõtet, me loodame, et meie kliendid vastavad mitterahaliselt.

Mida sisaldab korterite kosmeetiline renoveerimine?

Olenevalt ülesannetest, mille klient ise määrab, tööde arv ja sisu võivad juhtumipõhiselt erineda. Kuid tasub loetleda peamine, mida sageli kasutatakse.
  • Tallinna sisekujundus tähendab alustamist vanade viimistlus- ja ehituselementide lammutamisest.
  • Uste paigaldamine või nendega restaureerimismeetmed.
  • Aknaavade asendamine (jäika PVC-ga õõnesprofiili kasutatakse sageli).
  • Krohvimine, joondamine, maalimine, tapeedi uuesti liimimine ja muud toimingud seintega.
  • Põrandakatte vahetamine.
  • Uute dekoratiivsete elementide paigaldamine (põrandaliistud, modelleerimine ja muu).
  • Laekonstruktsiooni värskendamine või täielik asendamine.
  • Elektripaigaldustööd: uute pistikupesade eemaldamine ja paigaldamine, lülitid, valgustid, samuti täiendavate väljundite loomine.

Kui palju kosmeetiline remont maksab?

Ülaltoodud on skemaatiline esitus üldistest ja põhitüüpidest.. Kuid kosmeetilisi remonditöid Tallinnas mõistetakse sageli palju laiemalt.. Nende sündmuste maht, mille klient on kavandanud, võib osutuda üsna kitsaks, nii väga märkimisväärne. Tegelikult, ja hind on sel juhul samuti erinev, sõltub otseselt taotlustest. Kasutatavate materjalide maksumus ja töö laad võivad varieeruda. Mõõtja lahkumise tulemuste põhjal koostatakse prognoos vastavalt teie soovidele. Lihtsam mõista, kui palju kosmeetiline remont maksab, kui saate teavet töö ruutmeetri hinna kohta. Mõned üksikasjad (nt, pistikupesade väljavahetamine) saab eraldi välja kirjutada (täitmisühiku kohta). Mõni võib tegevuste loendist välja jätta, mis võib teatud määral kulusid vähendada.

Dekoratsioon Tallinnas: mida sa saad

Esiteks pakub AVGroup vastutustundlikku lähenemist määratud ülesannete lahendamisele. Jälgime tähelepanelikult trende, mis on turul jälgitavad, nii et me ei kasuta aegunud töömeetodeid. See on väga tähtis, kuna see võimaldab teil hoida hindu vastuvõetaval tasemel, ja annavad kõrge kvaliteediga tulemuse. Samuti aitame kliendil määratud eelarve piires valida optimaalse kvaliteediga viimistlus- ja ehitusmaterjalid.. Aitame vajaliku summa soetada, et kliendil ei tekiks tarbetuid kulutusi - nagu teate, prügikastid on täis "mittevajalikke" pisiasju, mis võib maksta päris senti. Koos suurepärase tulemusega saate kõrge organiseerituse taseme.. "Võtmed kätte" dekoreerimine hõlmab mitte ainult otsest teostamist, aga ka hästi toimiv logistika- ja kommunikatsioonitegevuste kompleks. Koostööst on võimatu välistada pisiasju, kuna nad saavad remonti venitada, tee see valusaks, kogukulude suurendamine on vastuvõetamatu. Koolitatud spetsialist hindab ruume tasuta ja lühikese aja jooksul.. Me ei kehtesta lisateenuseid, me ei avalda survet linnainimestele, kes meie poole pöördusid, me ei aja agressiivset turunduspoliitikat. Peame kinni ettevõttes samadest reeglitest., seetõttu töötavad meistrid mugavates psühholoogilistes tingimustes. Tarbetu stressi kõrvaldamine, kokkulepitud tähtaegadest kinnipidamine on kvaliteeti kahjustamata lihtsam. Odav sisustus pole muinasjutt, aga reaalsus. Muidugi, peate alati korreleerima oma taotlusi tegeliku olukorraga turul, ja ärge otsige "tasuta juust hiirelõksust". Kuid te ei pea mõtlema, et teie soove on võimatu täita, olles mõned ettepanekud läbi vaadanud, tasub viidata AVGroupi kogemustele.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802