Taotle kõnet

Laminaadi või parketi paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 8 € / ruutmeetri kohta
AVGROUPi jaoks jääb laminaadi ja parkettpõrandate paigaldamine Tallinnas oluliseks tegevusalaks. Üks populaarsemaid viimistlus- ja renoveerimisteenuseid vajab suuremat tähelepanu, kuna põranda vastupidavus, selle praegune seisund mõjutab oluliselt elukvaliteeti. Uudishimulik fakt! Mõnes Skandinaavia riigis demonteeritakse liikumisel põrand ja paigaldatakse pinnale uutes elamutes. Kaasaegsel põrandal on mitmeid eeliseid:
 • laminaat- ja parkettpõrandate paigaldamine Tallinnas on toorme töötlemismeetodite kõrge kvaliteedi ja laialdase levitamise tõttu nii mugav kui ka praktiline lahendus;
 • põrandakatet on nüüd palju lihtsam paigaldada, kui vanasti, mille tõttu on vähenenud tööjõukulud ja -kulud;
 • vastupidav välismõjudele - päikesevalgusele ja niiskusele;
 • lihtne puhastada;
 • lai valik värve ja kujundusi;
 • sooja välja ohutu täiendava paigaldamise võimalus.

Laminaadi ja parkettpõrandate paigaldamine Tallinnas taskukohaste hindadega: liigiomadused

Eksperdid iseloomustavad varieeruvust sageli kuulumisega konkreetsesse klassi.. Need jagunevad kahte üldkategooriasse - elamute ja ärihoonete jaoks.. Nende konventsioonide all on peidetud kolm klassi.:
 • 21 - 23. Viitab eluruumidele. Kui esimene neist eeldab ruumis väikest läbilaskvust, siis viimane on kõrge
Kasutusaeg on üks aasta kuni mitu aastat, sõltuvalt töötingimustest ja konkreetsest valitud materjalist. Teine asi on materjal avalikkusele / äripinnad, mis võib kesta kuni 20-25 aastat.
 • 31 - 33. Sageli kasutatakse hõivatud kauplustes ja kontorites, mis ei takista vähimalgi määral seda koju soetamast. tõde, selle maksumus on veidi suurem.
Parkettplaadil on ka oma tinglik gradatsioon., milles põhinäitaja on katte vastupidavus töö intensiivsusele. Kuid, siin on juba rohkem klassifikaatoreid, ja enamasti on neid piisavalt lihtne tuvastada isegi välimuse järgi. On selline gradatsioon:
 • maalähedane (sõlmede läbimõõt ulatub 0,5 cm, võimalik on lõtvus ja värvierinevused;
 • olemused (sõlmed läbimõõduga kuni 0,3 cm);
 • valige (tippklass, mustri ja värvi ühtlus on võimalikult lähedal, pole sõlme);
 • radiaalne / peamine (tippklass, värvi ja mustri ühtlus on ülim, parkettplaat valitakse ainult radiaalse lõikega).
Lõike tüübi järgi eristatakse radiaalset ja tangentsiaalset. Esimene meetod võimaldab teil saavutada kõige ühtlasem, ilus joonistus, kuna lõige läbib puutüve keskosa. Teisel, tangentsiaalne meetod, viiakse see läbi tangentsiaalselt, mis võimaldab teil saavutada paremaid tulemusi: materjali hulk väljumisel suureneb, kuid esteetilised omadused on vähenenud.

Laminaadi või parketi paigaldamine. Kuidas korralikult laminaatpõrandat panna

Parkett tööd, samuti laminaat, hõlmama kohustuslike toimingute jada. Tehnoloogilise protsessi eiramine toob kaasa mitmesuguseid tagajärgi. Nende seas on kõige valusam ebameeldiv parkettpõrand ja selle suurenenud kulumine.. Laminaadi paigaldamine, samuti parkett, eeldab enne töö alustamist temperatuuri ja niiskustaseme kontrolli. Järgmisena kontrollitakse alust - asetage laminaat, kuna see on uus, järgib kõige ettevalmistatud pinda. Kunstliku parketi paigaldamine, kui kõige tavalisem, nõuab, et seda tehtaks detailidele tähelepanu pöörates. võib olla, on vaja lihvimist ja lakkimist - protseduurid, mida on mõistlik usaldada usaldusväärsetele spetsialistidele.

Laminaadi paigaldamine parketile

Tavaliselt, kahel juhul tuleb see asetada parketi peale:
 • kui tahvli taastamine on ebaratsionaalne;
 • kui puu tingimused, sealhulgas õõnes, tunnistatud suhteliselt äärmuslikeks. Nende tingimuste hulka kuulub kõrge õhuniiskus või järsk temperatuuri muutus..

Laminaadi paigaldamine sooja veega põrandale

Väga oluline episood paigaldustöös - toimingud aluspinnaga. Pind peab olema võimalikult tasane, muidu võib ka väliselt ilus põrand kliendile juba esimesel kasutamisel pettumuse valmistada.. AVGROUP teadaolevad juhtumid, kui klient võttis ettevõttega ühendust teiste inimeste puuduste kõrvaldamiseks, eriti laialt levinud kriuksumisprobleem. See on otseselt seotud aluspinna ebaühtlase asetusega.. Soe põrand on eriti tundlik aluspinna suhtes. Iseenesest on selle munemise kord üsna delikaatne., Vajab täpsust ja nõuetekohast hoolt. Vastavalt, et mitte kahjustada küttekonstruktsiooni, sooja veega põranda kohale paigaldamisel on vajalik ettevaatus. AVGROUP soovitab tungivalt sel juhul spetsialistidega ühendust võtta juba enne põranda ostmise etappi.. Sellisel juhul saate selle pealt kokku hoida, et te ei tee jämedat viga - laud peab olema vajaliku paksusega. Muud omadused mõjutavad ka soojusjuhtivust., mõjutades sooja põranda kvaliteeti. Konsulteerige julgelt ekspertidega. Sellisel juhul võib laminaatpõrandate paigaldamise hind olla oluliselt madalam., kui valikuliste valearvestustega.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802