Taotle kõnet

Põrandaliistude paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 4 € / kuus

Põrandaliistude paigaldus Tallinnas

Viimistlustööde viimane etapp on põrandaliistude paigaldamine. Nende peamine ülesanne on dekoratiivne. Sageli on need paigaldatud põranda ja seinte ristmikule., kuid on ka lagede versiooni kasutamine. Ärge minge moest välja ja hankige puidust põrandaliistude jaoks teine ​​elu. See ei eita muudest materjalidest toodete laialdast levitamist..
  • Tallinna põrandaliistude paigaldamine nõuab sageli lehtpuidust põrandaliistude paigaldamist - tavaliselt, klient ostab need ette.
  • Levinud on ka võimalused värvimiseks ja lakkimiseks - siis kasutatakse tavaliselt pehmeid kive, eriti mänd.
  • Valmis lakkimine eeldab, et konstruktsioonis on puidust ainult dekoratiivspoon.
  • Keeruliste paindumiste korral kaotab puidu kasutamine juba oma olulisuse - plastik on sobiv.
  • Head paindlikkust saab demonstreerida ka MDF. (MDF), mida vene keeles saab tõlkida keskmise tihedusega kiudplaadina - võib-olla, nüüd suudab plastmassiga nõudluses konkureerida ainult MDF.

Sokli paigaldamine: kuidas teha

Olles otsustanud, millist materjali soovite seina ühenduskoha dekoratsioonina näha, määrate kogu esineja töö olemuse. Kui plasttooteid saab lõigata vaimuliku nuga ja isegi tavaliste kääridega, siis tuleb puitmaterjal saagida. Pöörake tähelepanu põrandaliistude valimisel, et valmis puitpõrandate juuresolekul on kõige asjakohasem sama koostisega sokli ladumine, nagu põrandakate. Sellisel juhul ei tekita küsimuste esteetiline pool. Kuid värvilise ereda plasti kasutamine, ilmselgelt, oleks kohatu. Kuid, koos puitpinnaga on lubatud põrandaliistu paigaldada puitimitatsiooniga põrandale. Nagu eespool liikide tüübistamisel kirjeldatud, hea väljapääs on dekoratiivspoon. Valides soovitud visandi ja värvi, on maksimaalselt võimalik saavutada disainilahendus.

Põrandaliistude paigaldus Tallinnas: kust tellida

AVGROUPi spetsialistide aegade testitud oskused peaksid kindlasti teie tähelepanu köitma.. Soovitame enne töö teostamiseks materjalide ostmise etappi nendega ühendust võtta.. Sellisel juhul saate garanteeritud, et te ei saa oma disainiideede "õõnsat" tulemust - see vastab teie ootustele. Tähtis, et väljaõppinud kogenud spetsialist ei võta palju aega ja püüab seda kaasaegses maailmas olulist ressurssi võimalikult tõhusalt kasutada. Alustades lepingu koostamise etapist kuni tööde üleandmiseni, saate selgelt aru, kui palju, mille eest ja kellele maksate. Varjatud lisatasusid pole.. Põrandaliistude paigaldamine, mille hind võib olla võimalikult madal, piisavalt kõrge, ei tekita tarbetuid muresid. Lühikese ajaga saadakse suurepärane tulemus.! Samal ajal ei välista me kunagi ettenägematute olukordade tekkimist ja oleme alati valmis kliendiga inimesena kohtuma., ja mitte ainult kliendina.

Mida peate veel teadma liigenditega põrandatööde kohta?

Peab aru saama, et korteri renoveerimine peaks dekoratiivsete elementide paigaldamise meetmete teostamise ajaks olema lõppjärgus. Ruum tuleb paljuski põrandaliistude jaoks ette valmistada. Kõik võtme seina- ja põrandatööd (paljudel juhtudel ka lagedega) tuleks üldiselt lõpule viia. Vastasel juhul võivad olla täiesti mittevajalikud mehaanilised kahjustused., изменение цвета изделия… Неоценимую помощь специалисту вы окажете, kui teavitate ette võimalikest nurkade ja muude peensustega seotud probleemidest. See kiirendab tööd oluliselt., sest AVGROUP püüab alati saavutada kvaliteeti, isegi kui see võtab rohkem aega, kui algselt plaanitud. Pöörame tähelepanu igale detailile. Isegi kinnitused on paigaldatud oma spetsiifikaga, sõltuvalt nende tüübist ja materjalist.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802