Taotle kõnet

Seinte krohvimine

Hinnanguline maksumus: alates 12 € / ruutmeetri kohta

Seinte krohvimine

Laia teenuste hulka, pakkus AVGROUP, olulise koha hõivavad krohvimistööd Tallinnas ja selle ümbruses. Kõrgete nõudmiste rahuldamine pole praegustes töötingimustes lihtne. Sellegipoolest on eeltingimuseks tehnoloogiaprotsessi nõuetekohane järgimine. See on peamine taotlus, mille poole organisatsioon ise pöördub. Parima tulemuse saab, kui on täidetud järgmised tingimused:
 • kasutage kvaliteetset materjali, kui Tallinnas tehakse krohvitöid;
 • kaasaegne varustus;
 • koolitatud ja kogenud käsitöölised;
 • range järgimine tehnoloogilisest protsessist;
 • kvaliteedikontroll täitmise ajal.

Mida krohvitöö hõlmab?

Seinakrohvi tüübid jagunevad kaheks põhitüübiks - kuiv ja märg. Märkide ja majakade abil määratakse kindlaks kipsplaadi raami õige paigaldamine, mis toimib selle tasase pinnana, millele tuleks krohvida. Seda tuleks tunnustada, et kuivkrohvimine on vähem praktiline, kuigi sellel on vähemalt kaks vaieldamatut eelist - rakenduse kiirus ja maksumus. Mõningaid sisekujunduse mugavusi kompenseerib vähem usaldusväärsus.. Kõrgemad määrad annab märg krohv. Teise valimisel, kõige sobivam meetod enamikul juhtudel tõuseb lõputöö hind, kuna suurenevad ka tööjõukulud. Lisaks parimatele tugevusnäitajatele iseloomustab märgkrohvi paindlikkus lahendustes, ja just teda kasutatakse originaalsete dekoratiivsete elementide valmistamisel. Seinte järkjärgulist krohvimist saab kujutada järgmise tihendatud diagrammiga:
 1. pinna ettevalmistamine;
 2. profiili paigaldamine / raam;
 3. krohvimine;
 4. joondamine;
 5. vajadusel - dekoratiivkatte ettevalmistamine ja pealekandmine.
Mitte alati ja mitte igal pool, kuid väga sageli kasutatakse tänapäeval masinkrohvi - see domineerib üha enam käsitsi töötamise üle. Automaatsed süsteemid võivad pakkuda märkimisväärset kasu, näiteks protsessi enda kiirendamine, soovitud segu tiheduse saavutamine pinnal, ühtlase kihi pealekandmine. Kuid seda juhtub sageli, et selles etapis on ikkagi käsitsi töö sobivam, mille jooksul võidakse paljastada üksikasju, varjatud masina "silmade" eest, pidades silmas ruumi enda eripära.

Kui palju krohvitööd maksavad?

Krohvimistööd, mille hind pole kunagi väga madal, kui peate väljundis saama kvaliteetse tulemuse, vajavad erilist tähelepanu. Selle tegevuse peensusi on üsna palju., seetõttu on selle usaldamine kogenematule spetsialistile riskantne ettevõtmine. Kuid, krohvimistööde hinnad ei kujune ainult nende töö- ja ajakulude põhjal, esinejate seljas. Konkreetse materjali valik on arhiiv., segud, tuleb rakendada. AVGROUP aitab kliente valimisel, lähtudes tema rahalistest võimalustest ja objektiivsetest nõuetest. See on ka oluline, kui paksuks tuleb segu kihtida, sest ruume saab kasutada erinevatel eesmärkidel. Varem väga asjakohane, kuidas ühtlast kihti rakendada, nt, tsementkrohv, teil on idee, milliseid tingimusi lõpptarbija saavutada soovib. Laol või kauplusel on oma nõuded, ööklubisse või muusikastuudiosse - teie, ja isegi sama korteri elutubadel võib olla erinev seinapaksus vastavalt vajadusele.

Kuidas krohvimistöid kontrollida

Väärtuslik nõu kõigile, kes tulemuse aktsepteerib, on järgmine: varasem on ruumide viimistluse ja renoveerimise etapp, seda olulisem see on. Näide: kui teil on seinte krohvimise etapis karedus, eeskirjade eiramine, ebaviisakus, neid ei tohi enam kõigi järgnevate meetmetega parandada, kuni maalimise ja tapeetimisega. Kuna hetkel on segu pealekandmise masinmeetod üldiselt optimaalne, see võtab palju vähem aega, kui vanasti. Kuid isegi siis, kui automaatika ei teeninud inimkonda selles küsimuses, kokku enam kui pool ajast pindade tasandamisele kulutatud ajast. Sellist struktuuri on raske leida (olenemata korruste arvust) kus ei tekkinud vähemalt väiksemaid küsimusi ruumide vertikaalsete ja horisontaalsete joonte nurga kohta. Hoolikas joondamine pole moeröögatus, vaid tungiv vajadus, kohustuslik asi. Vale lähenemine toob siin kaasa probleeme uste ja ukseavade paigaldamisega., plaadid ja muud põhielemendid. Pikas perspektiivis - ebamugavused mööbli paigutamisel ja torustiku paigaldamisel. Seega, peamine soovitus kõlab nii: veenduge selles ise, et seinad on täpselt krohvitud. Seda saab teha spetsiaalse taseme abil. (eelistatult kahemeetrine). Tehke sellest algus, et iga pinna meetri kohta ei tohiks hälve ületada 1 millimeeter, kogu seinal - mitte rohkem kui viis millimeetrit. Kontrollige kindlasti ka nurki. Kuna suurem osa mööblist on valmistatud täisnurga all, ruumis on kõige tavalisem nurgatüüp 90 kraadi. Ehitusväljakuga on kontrollimine lihtne. Soovitav, nii et tema õla pikkus oleks vähemalt pool meetrit. Teine võimalus on mõõta ruumi diagonaale ja sobitada need omavahel: kui pikkused langevad kokku, võime rääkida kvaliteetsest krohvist.

Krohvitööd Tallinnas

Seinte joondamine, nagu märkasime, täis palju detaile, võhiku silmade eest varjatud, kui ta ei puutu selle küsimusega vähemalt perioodiliselt kokku. Nurga tuletamine, ruumi geomeetria ehitamine tervikuna ja paljud muud lõksud ootavad ees viimistlust. AVGROUP usub, et avatus kliendi vastu annab igas mõttes suurepäraseid tulemusi. Te ei jää tuimaks infoblokaadiks, kui usaldate meie ettevõtet, ja jõuate suurepärase krohvimistööga Tallinnas taskukohase hinnaga.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802