Taotle kõnet

Lühtrite paigaldamine, rinnahoidja jne.

Hinnanguline maksumus: alates 15 € / tk

Lühtrite ja katuste professionaalne paigaldus Tallinnas

Sisevalgustus mängib olulist rolli, seetõttu valitakse lambid hoolikalt ja pikka aega. Kuid nende pika tõrgeteta töö jaoks on see oluline, kui professionaalne oli paigaldus ja ühendus. Lühtrite paigaldamine, kamin, valgustusseadmed Tallinnas AVGroupis on alati ohutu, usaldusväärne ja kvaliteetne tulemus.

Mis tüüpi valgustusseadmetega me töötame

Meie töötajad läbivad erikoolituse, omab vajalikke lube ja on iga tellimuse eest väga vastutav. Paigaldame peaaegu igat tüüpi populaarseid majapidamislampe:
 • Lühtrid - varjudeta valgustuse loomiseks. On üldkulusid või peatatud. Kinnitatakse konksu või perforeeritud vardaga. Kui seadme kaal ületab 5 Kg, kasutatakse tugevaid ankruid.
 • Sconces - valgustatud alade esiletõstmiseks ruumis. Sageli kasutatakse madala kõrgusega ruumides ripplühtri alternatiivina. Kinnitatakse kinnitusplaadi seina külge tüüblite ja isekeermestavate kruvidega.
 • Spot - väikese reflektorivarju abil lakke sisse ehitatud. Sees on üks säästupirn, nii et ümbritsev ala ei kuumeneks üle ega tekiks tuleohtu. Kasutatakse ripp- või pinglagedel.
 • Laigud - väikesed valgustid pöördlaual. Loob suunaga valgusvoo, seetõttu kasutatakse neid ruumi valgustamiseks või tsoneerimiseks. Pinnamudelid kinnitatakse betoonist või tellistest pindadele, süvistatud - ripp- või venituslaeni.
 • Rada - liigub, saab liikuda mööda spetsiaalset rehvi, vooluvõrku ühendatud. Loo aktsentvalgustus. Neid võib sageli leida kohvikutes., kauplused, kuigi kaasaegses korteris näevad rajalambid üsna asjakohased.
Valgustusvaliku valimisel peate arvestama mitte ainult interjööri üldise kontseptsiooniga., aga ka kinnitusvõimalus. Kui lagi on raudbetoonplaat, on keelatud kahjustada tööventiili hakkimise teel. Juhtmed tõmmatakse kas konstruktsiooni õõnsusse, või laotakse avatud viisil. Ripp- või pinglagedes on kõik kommunikatsioonid peidetud viimistluse alla, seetõttu on juhtmestik eelnevalt kokku lepitud. Samal etapil paigaldatakse manustatud kinnitusdetailid..

Lühtri venituslaele paigaldamise omadused

Paljud kahtlevad, saab kasutada ripp- või raskeid valgusteid, kui korteril on kilelagi. Hirmud on täiesti asjata. Seadme disainile ja kaalule pole piiranguid.. Peamine tingimus on see, et esmalt tuleb paigaldada sisseehitatud osad, mis talub koormust, ja elektrijuhtmestik. Teine kõigile huvi pakkuv küsimus on see, kas venitatud kate paigaldamise ajal puruneb. Me kiirustame teid rahustama. Meie käsitöölised tugevdavad lõikepiirkonda spetsiaalsete peatamisrõngastega, va materiaalne kahju. Ja kolmandaks - kui kasutatakse LED -lampe, võimsus pole piiratud. Nad ei kuumene, nagu hõõglambid, seetõttu puudub kile sulamise või tulekahju oht.

Lühtri paigaldamise etapid

Paigaldamine toimub kindlas järjestuses.:
 1. Konstruktsiooni kokkupanek, fikseerivad käed varjunditega, lampide kruvimine, kui selles etapis juhised seda ette näevad.
 2. Juhtide faasijaotus. Kui veenid 3, siis on võimalik ühendada kahe nupuga lülitiga.
 3. Voolukatkestus, valgusti kinnitamine.
 4. Faasiühendus ja funktsionaalsuse kontroll.

Kui palju maksab lühtri riputamine

Pealegi, et valgustusseadmed on erineva kujundusega, need on paigaldatud ja ühendatud erineval viisil. See kehtib mitte ainult elektriskeemi kohta, aga ka ruumi omadused. Valgustite paigaldamise hinna arvutamisel:
 • lae materjal - raudbetoonplaat, kipsplaat või veniv lõuend;
 • milliseid kinnitusvahendeid on vaja - tavaline või tugevdatud konks, paigaldusplaat;
 • lühterite kokkupanek - lihtne, keskmise raskusega või väga raske, kaunistustega, ripatsid jne..
Kallid konstruktsioonid nõuavad ülimat hoolt, nii, arvestades riski, nende paigaldamise maksumus on suurem, kui tavahinnaga seadmed.

Valgusti paigaldamine AVGroupi

Siin saate tellida valgustusseadmete paigaldamise Tallinnas parimate hindadega. Garanteeritud on igasuguse keerukusega elektritööde kvaliteetne töö, professionaalsus ja habraste esemete hoolikas käsitsemine.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802