Taotle kõnet

Elektrikute teenused

Hinnanguline maksumus: alates 20 € / tund

Elektrikute teenused Tallinnas

Juhtmestik on korrast ära? Pistikupesa ei tööta või peate ühendama keerulisi kodumasinaid? Usaldage nende ülesannete lahendamine spetsialistidele. Siin saate tellida Tallinnas elektrikute teenuseid parima hinnaga ja kvaliteedigarantiiga.

Elektritööd AVGroupis

Nii et seadmed töötavad pikka aega, ja neid oli ohutu kasutada, vaja erialase ettevalmistusega elektrikut. Igal meie töötajal on luba elektritööde tegemiseks, kõrge kvalifikatsiooniga ja ulatuslik kogemus. Viime läbi:
  • elektrijuhtmete paigaldamine või vahetamine;
  • lampide paigaldamine, lühtrid, kamin;
  • pistikupesade paigaldamine, lülitid;
  • elektrikilbi kokkupanek, jaotuskarbid;
  • juhtmestiku laastusseinad ja pistikupesade augud.
Pärast töö lõpetamist väljastame teenindusgarantii. Võite loota tasuta remondile, kui äkki mõni süsteemi osa ebaõnnestub. See on äärmiselt haruldane., kuna järgime rangelt regulatiivseid nõudeid.

Kuidas määratakse elektrikute teenuste maksumus

Elektritööde hind sõltub rajatise konkreetsetest tingimustest, tellimuse keerukus ja maht. Arvesse võetakse erinevaid tegureid, sealhulgas seina materjali kõvadus, aukude ja kanalite mõõtmed, samuti tehtud täiendavaid toiminguid, nt vana juhtmestiku demonteerimine. Seetõttu määratakse elektrikute töö maksumus iga kliendi jaoks individuaalselt.. Nii et saate aru arvutamise põhimõttest, alustame elektripunkti praegusest maksumusest (pistikupesad, kastid, lülitid jne.) ja nende kogus. Elektrijuhtmete paigaldamisel ei võeta arvesse punktide arvu, ja vormitud toodete pikkus. Elektriku ligikaudsed hinnad iga paigaldustüübi kohta on toodud meie veebisaidil.. Pärast hoolikat arvutamist saate need lõpuks selgeks teha., mida viib läbi meie spetsialist teie korteri külastamise ajal.

Kuidas helistada Tallinnas elektrikule

Kui leiate probleemi, helistage meile ja rääkige meile üksikasjalikult rikke kohta. Dispetšer salvestab teie taotluse ja korraldab kapteni külastuse teile sobival ajal. Võtame elektritööde tellimusi vastu iga päev, välja arvatud pühad ja nädalavahetused. Kohale tuleb meister oma diagnostikaseadmete ja vajalike instrumentidega. Parandame väiksemad vead tunni aja jooksul. Tõsisemad võtavad aega, aga igal juhul püüame ühe külastuse jooksul probleemid lahendada.

Elektrikute teenused Tallinnas

Ohutus peaks olema meie elu alus. Ärge riskige ega otsi kõrvalt spetsialisti. Kui vajate elektrikut, võtke ühendust AVGroupiga. Järgime rangelt elektriseadmete paigaldamise reegleid, mis aitab vältida lühist, praegune leke ja hävitavad häired. Et kiiresti olukorraga toime tulla, siin saate kutsuda elektrikut vajalike tööriistade ja varuosadega. Pidage meeles, et teie ja teie lähedaste turvalisus on kõige olulisem väärtus, seega loodame AVGroupi kvalifitseeritud käsitöölistele.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802