Taotle kõnet

Jaotuskarbi paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 10 € / tk

Jaotuskarbi kokkupanek

Jaotuskarp - elektrivõrgu kõige olulisem element. Väikese konteineri sees on toitekaablist juhtmete hargnemine korraldatud eraldi tarbimiskohtades. Siit saate tellida ühenduskarbi paigaldamise Tallinnas parimate hindadega.

Vaated

Igapäevases elus võib jaotuskasti nimetada juhtmestikuks, ühendamine või kinnitamine. Ta kaitseb "täidis" tolmust, niiskus ja mehaanilised kahjustused. Tänu, et kõik kontaktid on peidus, juhtmestik näeb korralik välja. Elektritoode on valmistatud plastikust või metallist. Korpusel on juhtmete sisendid ja väljundid. Ülevalt on see kaanega suletud, mida saab kontaktidele juurdepääsu saamiseks vajadusel eemaldada. Kastid võivad olla ümmargused, ristkülikukujuline, ruut. Need on paigaldatud avatud või varjatud viisil.. Maksimaalne sisendite arv - kuni 20. Juurdepääs on ette nähtud remondiks ja hoolduseks. Kuid vahelagede alla paigaldamiseks või kipsplaatide viimistlemiseks kasutatakse juurdepääsuta kaste, kus ühenduse nõuded on väga tõsised. Kaste toodetakse nagu tavaliselt, ja tolmukindlaga, vesi, kõrged temperatuurid. Saksamaa uue proovi tootjate tooted täidavad terminaliühendusi, mis kiirendab oluliselt elektrijuhtmete paigaldamise tööd.

Kuhu on paigaldatud

Parim koht kasti paigutamiseks on kaugel 20-30 cm laest. See ala on ohutu, kuna see on saadaval ainult täiskasvanule, aga mitte lastele. Lisaks konstruktsiooni kahjustamise oht, lae all, väga madal. Enne juhtmete alustamist peate koostama üksikasjaliku joonise. Soovitav, et liitumispunktid oleksid juhtmete jaotuskohale võimalikult lähedal.

Jaotuskarbi kokkupaneku nüansid

Kaasaegne juhtmestik viiakse läbi kolmetuumalise juhtmega. Veenid on erinevat värvi:
 • valge - faas;
 • sinine - null töötav juht;
 • kollakasroheline - maa.
Pliitraat suunatakse kilbist kasti. Ühendamise mugavamaks muutmiseks, iga juht on paigaldamise ajal märgistatud. Enne ühendamist eemaldatakse kaabli välimine ja sisemine isolatsioon, tulevaste võimalike muudatuste jaoks on jäänud paar cm juhtmestikku. Pistikupesade ja elektriliinide ühendamiseks, viivad kodumasinateni, juhtmed on ühendatud vastavalt värvile. Valgustite ja lülitite puhul on olukord mõnevõrra erinev.:
 • valgustite neutraalsed juhtmed on ühendatud sinisega, klapist sobiv;
 • lülititele tarnitakse valge faasitraat;
 • sellest väljuvad sinised ja kollakasrohelised veenid on faasiga ühendatud, lambid tulevad.
Seega on kaitselüliti alati faasi sisse ehitatud ja saab selle lahti ühendada., ja pingestamata valgustitel pole faasi. Kui ruumis on palju müügikohti, valgustid ja statsionaarsed kodumasinad, on soovitatav paigaldada 2 ja veel ühenduskarbid. See küsimus on lahendatud elektrijuhtmete projekteerimisetapis..

Ühendusmeetodid

Hästi tehtud ühendus on ohutu, ei kuumene ja vajab harva hooldust. See tagab voolu ülekande, peaaegu võrdne ühe tükiga kahjustamata kaabliga. Kõige tavalisemad viisid:
 • jootmine - eemaldatud kontaktid keevitatakse omavahel jootmise abil;
 • keevitamine - juhtmete keerdumine karbis põletatakse inverterkeevitusseadmega;
 • varrukatega pressimine - juhid asetatakse metallist ümbrisesse, mis on pressitud spetsiaalse tööriistaga;
 • keerdumine - paljad kontaktid on elektrilindiga hoolikalt isoleeritud, termokahanevad torud, isoleerivate klambrite ühendamine (SINA);
 • klemmidel - juhid on mehaaniliselt ühendatud isoleermaterjalist varrukatega.
Juhtmete lahtipakkimine on vastutustundlik tegevus, mis tuleb läbi viia rangelt vastavalt tehnoloogiale. Ärge usaldage oma elu ja vara kontrollimata esinejate vastu, puudub luba ja töökogemus. Kui teil pole vajalikke teadmisi ja oskusi, vale kokkupaneku korral on võimalikud probleemid, sealhulgas lühis ja elektrilöök.

Jaotuskarbi paigaldamise maksumus Tallinnas

Parem on jaotuskarbi ühendamine delegeerida spetsialistidele.. Meie ettevõttes teevad kõiki elektritöid kvalifitseeritud käsitöölised, omades vajalikke kooskõlastusi. Jaotuskarbi paigaldamise esialgne hind on toodud veebisaidil. Täpne maksumus määratakse hinnangu tulemuste põhjal, kohandatud. See sõltub helitugevusest, töö keerukus ja kiireloomulisus, kasutatud materjalid ja tehnoloogiad, kuid jääb igal juhul meie klientide jaoks läbipaistvaks.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802