Taotle kõnet

Elektrilise paneeli kokkupanek

Hinnanguline maksumus: alates 9 € / moodul

Elektrikilpide kokkupanek Tallinnas

Elektrienergia varustamine lõpptarbijateni toimub jaotuskilbi kaudu. Kui see on hästi kavandatud ja korralikult kokku pandud, te ei saa elektrilööki karta, kaabelliinide kahjustused või tulekahju kodus. Elektrikilpide kokkupanek Tallinnas AVGroupis tähendab ohutust, kõrge professionaalsus ja vastutustundlik suhtumine töösse igal etapil.

Elektrikilbi funktsioonid

Elektrikilp - seade, mõeldud sissetuleva voolu jaotamiseks mitmele tarbijale. Kortermajades võtab peakilp selle vastu trafojaamast ja jaotab selle sissepääsudes või korrustel olevate kilpide vahel.. Lisaks on korteritesse varustatud elekter, kus on ka kilp, edastades selle lõppkasutajatele, st kodumasinad. Elektripaneel ei täida mitte ainult jaotusfunktsiooni, aga ka kaitsev. See tagab ohutuse kodutehnika kasutamisel, ning säästab ka seadmeid endid voolupingetest, ülekuumenemine ja lühis. Elektrikilbi paigaldamist teostavad ainult kvalifitseeritud elektrikud, vastava loa ja turvagrupiga. Teistel isikutel on juurdepääs seadmete kokkupanekule ja kasutuselevõtule keelatud.

Milliseid seadmeid see sisaldab

Varjestus võib olla modulaarne, ehk tehases standardelementidest kokku pandud, või üksikisik. Seejärel pannakse see kliendi soovil kokku. Kilbi kokkupanemisel paigaldatakse järgmised seadmed:
  • kaitselülitid;
  • pinge jälgimise relee;
  • kaitsepingeseadmed RCD-d või diferentsiaalautomaatide RCBO-d;
  • kaitselülitid;
  • energiamõõtur;
  • rehvid, terminalid.
Kui on madalpingevõrgud - kaabeltelevisioon, telefon, Internet – nende komponendid saab paigutada eraldi lahtrisse. Automaatikapaneelide paigaldamisel lülitamata liinid, nt, valve- ja tuletõrjesignalisatsioon, elu toetavad süsteemid, külmkapp, avariivalgustus, sisetelefon videokaameraga jne., mugav ühendada läbi eraldi sildade. Seejärel lülitub teie puudumisel, naabrite poolt üleujutuse või muude hädaolukordade korral peatoide välja, ja mittelülitatavad elektriseadmed saavad töökorras. Eramajades võib varugeneraatori toide olla.. Selle jaoks paigaldatakse ka eraldi plokk..

Kuidas automaatikapaneele kokku pannakse

Enne töö alustamist koostatakse kavand, kus on näidatud kõik seadmete tüübid ja nende asukoht. Soovitav on skeem säilitada, et remondi korral oleks kogu info käepärast. Kilbi kokkupanek 220 algab kõigi kaitseseadmete ja kahepooluselise faasiindikaatoriga lahklüliti paigaldamisega. Järgmisena paigaldatakse tarbijatele mõeldud jaotusliinid.. Võimsate seadmete jaoks - boiler, pesumasin või nõudepesumasin - soovitatav on paigaldada oma lülitid RCD või automaatse diferentsiaaliga. Ülejäänud read on rühmitatud, pistikupesa kontrollerid, valgustus ja sisekliima. Kolmefaasilise kilbi kokkupanemisel kasutatakse neljapooluselist lülitit, ja ahel ise koosneb suurest hulgast elementidest, kui ühefaasiline. Paigaldatud on täiendavad lülitusseadmed, releed ja kontaktorid. Vastavalt, moodulite paigaldamiseks valitakse mahukam kapp ja pikad DIN siinid. Kilbi kokkupanek 380 võib vaja minna, kui kasutate võimsaid seadmeid. Tavaliselt, vajadus selle järele tekib erasektoris, kus on palju energiatarbijaid - need on kuumaveeboilerid, elektrimootorid, pumbad, üksikud masinad puidu jaoks- või metallitöötlemine. Siin on automatiseerimine keerulisem ja aeganõudvam paigaldamine..

Kui palju maksab elektrikilbi ehitamine

Meie veebisaidil on hinnakujundus 1 tüüpiline moodul, nii et see ei võta arvesse kõiki nüansse. Automaatikakappide komplekteerimise hinna saame täpselt välja arvutada peale algtingimuste hindamist, paigalduse ulatuse kavandamine ja määramine meie spetsialisti poolt. On vaja arvutada tõenäolised koormusvoolud, vabastamise ja lekke seadistused, tarvikute ja sobivate kaitsevahendite valimiseks. Standardlahendus ei pruugi teile sobida., vaja on kohandatud projekti.. Kuid igal juhul on klientide jaoks kulu väga taskukohane ja läbipaistev..

Elektrikilpide kokkupanek Tallinnas

Meie ettevõttes teostavad kõrgendatud keerukusega elektritöid vastava ametliku loa ja suurte kogemustega kvalifitseeritud meistrid.. Kasutame ainult juhtivate kaubamärkide kvaliteetseid tooteid, mis vastab täielikult Eesti standarditele. Pakume meilt tellida parimate hindadega kilpide elektripaigaldust. Kvaliteet garanteeritud, ohutus ja kõigi regulatiivsete nõuete range järgimine.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802