Taotle kõnet

Shtroblenie seinad elektrijuhtmete jaoks

Hinnanguline maksumus: alates 5 € / p.

Shtroblenie seinad elektrijuhtmete jaoks

Elektrijuhtmete varjatud paigaldamine võimaldab teil kommunikatsiooni peita dekoratiivkihi alla ja mitte segada sisemust ebameeldivate detailidega. Kuid juhtmete paigaldamiseks peate kanalid ette valmistama. AVGroupis on juhtmete ühendamiseks mõeldud seinad Tallinnas igasuguse helitugevusega ja keerukusega.

Elektrijuhtmete tagaajamise omadused

Sooned - väikesed sooned konstruktsioonide pinnal, milles paigaldamise ajal paigaldatakse kaablid. Kanalitel võib olla erinev sügavus:
  • üksikute juhtmete jaoks - 15-20 mm;
  • rühmadele - kuni 30 mm.
Lõikamine põhjustab struktuuride nõrgenemist, seetõttu on keelatud töötada kandvates seintes või põrandaplaatides. Paneelmajades saab väravaid teha ainult vertikaalsuunas., tööarmatuuri lõikamise vältimine. Raudbetooni kanali sügavus peaks olema väiksem kui kaitsekihi paksus 2-3 mm. Armatuuri paljastamine on ebasoovitav. Kaitsest ilma jäetud, metall korrodeerub kiiresti, mille tõttu paneeli kandevõime langeb. see on ohtlik, kuna armeerimispuuri kahjustus võib põhjustada seinte deformatsiooni ja varisemist. Elektrijuhtmete soone on vastavalt riigi elektriohutuse seadusele lubatud lõigata ainult sirgjooneliselt. Kallakuga ladumine pole lubatud, samuti kanalite ristumiskoht mis tahes nurga all, välja arvatud otsene. Erinevalt elektrienergiast toimub torude all tagaajamine kaldega, et tagada torujuhtme üksikute osade remondi korral veevool peavoolu.. Kallenurk veevarustuse normaalseks tööks, kanalisatsioon või küte on sätestatud projekti dokumentatsioonis.

Strobe juhtmete jaoks: tootmise etapid

Enne töö alustamist puhastatakse seinte pind vanast viimistlusest. Soovitav on katta avad fooliumiga või lapiga.. Seinad on tähistatud vastavalt elektritööde projektile. Kohad on tähistatud, kuhu pistikupesad paigaldatakse, lülitid, inventar. Seejärel tõmmatakse nendest punktidest vertikaalsed jooned., mis on ühendatud harukarbiga horisontaalselt. Juhtmestiku projekteerimisel on vaja tagada ehituskonstruktsioonide ohutus ja võrkude kasutamisel turvalisus. Selleks kehtestatakse kaablite asukohale piirangud.:
  • 150-400 mm - laest põrandapinnani;
  • mitte vähem 400 mm - gaasijuhtmetest, akude soojendamine;
  • lähemal pole 100 mm - nurkadest, avad, veerud, nišš;
  • mitte rohkem 3 m - ühenduskarbist iga punkti juurde.
Elektrijuhtmete sooned on tõmmatud kaheks paralleelseks jooneks, ning pistikupesade ja muude seadmete jaoks - vastava läbimõõduga ringide kujul. Vagud lõigatakse piki märgistuskontuuri veski või seina jälitaja abil. Sisemine osa eemaldatakse soovitud sügavusele. Lettide jaoks, jaotuskarbid, lülitite ja pistikupesade jaoks puuritakse augud, kasutades ümmargust perforeerijat, millel on võidukad joodised. Peitlemistöö on füüsiliselt raske ja väga tolmune.. Seda pole lihtne ise teha.. Lisaks kasutavad spetsialistid spetsiaalseid tööriistu. Nendega ümberkäimine nõuab oskusi, kuid tulemuse saamine on palju kiirem, ja tolmusisaldus on tänu võimsatele tolmuimejatele viidud miinimumini.

Kui palju on juhtmestiku arvesti

Meie ettevõtte hinnapoliitika on kliendile väga lojaalne. Me ei jälgi superkasumit, aga ausalt teeme oma tööd. Tagaajamise hind sõltub seinte materjalist, kanali pikkused ja sügavused, pesade arv ja suurus. Töötame tellistega, monoliitne raudbetoon, betoonplokid, kips. Komplekssed mahuprojektid nõuavad hoolikat arvutamist. Teenuste osutamise lõpliku eeldatava töö maksumuse määrab spetsialist. Ligikaudne soone meetri hind on toodud veebisaidil. Ta ei võta arvesse kõiki nüansse, seetõttu saate juhtmete seina tagaajamise hindade kohta lisateavet meie juhtidelt.

Elektrijuhtmete seinahakkimine Tallinnas

AVGroupi meistrid valmistavad korteri juhtmestiku jaoks seinad professionaalselt ette, kodu või kontor. Siit saate tellida juhtmestiku või torude seina jälitamise parima hinnaga, samuti muud ehitus- ja remonditööd. Tagatud on vastutustundlik suhtumine ja täpsus.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802