Taotle kõnet

Aukude puurimine pistikupesade jaoks

Hinnanguline maksumus: alates 10 € / tk

Aukude puurimine pistikupesade jaoks

Juhtmete varjatud paigaldamisel ulatuvad pistikupesad ja lülitid seinapinnast vaid veidi välja. Nende paigaldamiseks tuleb kõigepealt pesad ette valmistada.. AVGroup pakub parima hinnaga tellida aukude puurimist Tallinna müügikohtadele. Tööd tehakse korralikult, tõhusalt ja kiiresti.

Milleks on pistikupesad mõeldud?

Eemaldatavate seadmete paigaldamiseks kasutatakse silindrikujulise kausi kujul olevaid paigalduskaste.. Need on valmistatud plastikust või metallist, küljel või tagaseinas on perforeeritud kaablite juhtimiseks toitetorust. Pistikupesad on universaalsed. Neid ei kasutata mitte ainult väljalaskeavade paigaldamiseks, vaid ka lülitid, termostaadid, dimmerid jne. Kasutatakse koos kaanega ühenduskarpidena. Pistikupesad kaitsevad ühendusi tolmu eest, niiskus, kokkupuude seinamaterjaliga. Puitkonstruktsioonides on lubatud paigaldada ainult metalltooteid, mis ei toeta põlemist. Kasti standardne sügavus - 45 mm. Kui on vaja läbi viia juhtmete täiendav juhtmestik kraaniga teistele liinidele, kasutatakse sügavamaid silindreid.

Paigaldustehnoloogia

Paigaldamise ajal sukeldatakse pistikupesa, kuhu on sisestatud eemaldatud juhtmed, eelnevalt ettevalmistatud auku. Betoonis fikseerituna siseneb see üsna tihedalt ja seda hoiab hõõrdejõud. Kipsplaadi või dekoratiivpaneelide paigaldamiseks on ette nähtud väikesed kõrvad, mis suruvad kasti seestpoolt pinnale. Pistikupesad paigaldatakse ükshaaval või mitu tükki järjest. Kompaktseks ühendamiseks on saadaval mugavad rühmakastid.

Kuhu paigutada

Pistikupesade paigaldamist peate alustama alles pärast ruumi detailplaneeringu väljatöötamist koos mööbli paigutusega, kodumasinad, sanitaartehnilised seadmed ja seadmed. Soovitused pistikupesade aukude asukoha kohta:
  • elutoas, magamistuba - vähemalt kõrgusel 30 cm põrandast;
  • köögis - tööpinna kohal;
  • külmkapi taga, pliit, pesumasin - üksikud pistikud;
  • vannitubades - mitte vähem 60 cm dušist, vannid, kestad;
  • lastetoas - kõrgusel 1,8 m.
Lülitid on paigaldatud uste lähedale kaugusele 0,15-0,2 m seina servast ja kõrguselt 0,9-1,6 cm põrandast. Oluline detail - need peavad asuma avanemise suunas, see tähendab uksepiida lähedal. Kappides, valamute kõrval, metalltorustike ja kütteseadmetega pistikupesade paigaldamine pole soovitatav.

Reeglid pistikupesade aukude puurimiseks

Kvaliteetsete servadega soovitud läbimõõduga pistikupesa saamiseks, kasutatakse võimsat elektritööriista - vasarapuur koos teemantpuuriga. Seda saab kasutada ülitugevate materjalide - betooni - töötlemiseks, raudbetoonist, müüritis. Pistikupesa jaoks augu puurimiseks, eelnevalt tehakse seinale märgised. Tera läbimõõt ja puurimissügavus valitakse vastavalt nõutavatele pesa mõõtmetele. Puur pöörleb väga suurel kiirusel, samal ajal lõigatakse armatuur ja tahked sissekanded kiiresti ja täpselt. Puurimise ajal jahutatakse lõikeriista õhklaine või veega. Punch peab asuma pinnaga rangelt risti, moonutuste ja tagasilöökideta. Töö nõuab operaatorilt oskusi ja oskusi. Kui teil puudub kogemus, võite tööriista rikkuda ja seina kahjustada., seetõttu on parem puurimine usaldada spetsiaalselt väljaõppinud inimestele.

Pistikupesade aukude puurimise hind AVGroupis

Pistikupesade kastide paigaldamise maksumus sõltub:
  • seinamaterjalist - raudbetooniga on kõige raskem töötada;
  • ülesande keerukuse kohta - punktide asukoht raskesti ligipääsetavas kohas, nurga all;
  • aukude arvu kohta, nende sügavus ja läbimõõt.
Igal juhul sobib hind nende jõupingutustega, mis on töö käigus kinnitatud. Siin on see suunatud peamiselt kliendile., seetõttu kättesaadav ja arusaadav. Siit saate tellida mis tahes keerukusega elektritöid, sealhulgas teenus pistikupesade jaoks strobide valmistamiseks. Kasutame kaasaegseid produktiivseid tööriistu juhtivatelt Euroopa tootjatelt, järgime rangelt tehnoloogilisi standardeid.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802