Taotle kõnet

Soojendusega käterätikuivati ​​paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 50 € / ühik

Mugav õhkkond ruumis ei sõltu ainult mööbli paigutusest ja disainilahendustest.. Liigne niiskus tekitab ebameeldiva lõhna ja muudab kodu vähem mugavaks.. Kuid käterätikuivati ​​ühendamine aitab vältida niiskuse ja hallituse tekkimist..

Nüüd on Tallinnas saadaval lai valik käterätikuivati ​​ja erinevaid riidekuivateid, mis erinevad välimuselt, ühenduse parameetrid ja suurus. Enne seadme kasutuselevõttu, peaksite tutvuma kuivati ​​ühendamise peamiste nüanssidega.

Kuidas valida seadmele sobiv ühendusviis?

Soojendusega käterätikuivati ​​paigaldamise hinnad sõltuvad seadme suurusest ja võimsusest. Kogenud käsitöölised valivad meetodi sõltuvalt ruumi pindalast, millesse seadmed ja temperatuurid paigaldatakse. Kõige populaarsemad veespiraalid, toiteallikaks on sooja veevarustussüsteem ja elektrilised kuivatid.

Kuid peate arvestama, et seadmed, mis on ühendatud küttesüsteemiga, Avatud ainult sügisel ja talvel. Ülejäänud ajal ei saa tuba korralikult hooldada..

Mugavam on elektrilise käterätikuivati ​​paigaldamine. Selle ühendamiseks ei pea te seina lõikama ja veevarustussüsteemiga ühendama. Selliseid seadmeid saate paigaldada mis tahes seinale. See on hea valik väikeste ruumide jaoks., kuid selle kasutamine suurendab oluliselt elektriarvete suurust.

Paigaldusmeetodid

Soojendusega käterätikuivati ​​vahetamine algab sellele sobiva koha leidmisest.. Vee tüüpi spiraalid on veevarustussüsteemiga jäigalt seotud. Samuti peate arvestama torujuhtme omadustega, selle kasutamise periood ja dekoratiivkasti olemasolu.

Soovi korral võite kasutada üksikasjalikke juhiseid.. Aga praktika näitab, milleni võivad vead kaasa tuua, et seadmed ebaõnnestuvad, ja remondikulud ületavad märkimisväärselt kogenud käsitöölise teenuste hinda. Ühendusmeetodi valimine (pool, ülemine, madalam) oleneb asukohast, rõhk veevarustuses ja torude jootmisel.

Standardskeemid

Töötavate riiete kuivatamiseks on erinevaid skeeme.. Elektrilise puhul tasub mõelda kinnitusdetailidele, aga veeseadmetega on palju rohkem nüansse. Seetõttu kasutatakse tavaliselt järgmisi valikuid:

  1. Soojendusega käterätikuivati ​​diagonaalne paigaldamine. See loob täieliku veeringluse.. See meetod sobib suurte riidekuivatite ja redelimudelite jaoks..
  2. Külgmised ja vertikaalsed. See on ühekordne lahendus, sobib enamiku kuivatite jaoks. See on suurepärane võimalus jätta ruumi rohkem vaba ruumi..
  3. madalam. See on suurepärane lahendus suurtele ruumidele või keeruka kujuga seadmetele.. Selle meetodi kasutamine võimaldab torusid peita.

Millist meetodit kasutada, määravad eksperdid kohapeal. Kõige sagedamini valitakse vertikaalne või diagonaalne meetod.. Kui need meetodid ei sobi, kasutage alumist ühendust.

Paigaldusreeglid

Et käterätikuivati ​​ühendamine ei võtaks palju aega, on vaja maja püstiku kuuma veevarustus välja lülitada. Töö põhietapil paigaldatakse uus juhtmestik polüpropüleenist või metall-plasttorudest. Pärast seda jätkake möödaviigu ja kuulventiilide paigaldamist, mis aitavad reguleerida veesurvet ja kuivati ​​intensiivsust. Samuti võimaldab sulgeventiilide paigaldamine lihtsustada seadme remonti või asendamist., kui selline vajadus on.

Kui kuivati ​​küttest vannituppa on lõpusirgel, määrake toru telje ja seina vaheline kaugus. Pärast mähise kinnituse tiheduse ja töökindluse kontrollimist.

Kuivati ​​paigaldus Tallinnas

Meistri tellimisel kuivatamine sisse lülitada, tuleks meeles pidada, et palgad sõltuvad mitmest näitajast. Esiteks see:

  • seadme enda maksumus;
  • töö keerukus;
  • materjali kogus, tööks vajalik.

Tavaliselt, standardmeetodid ei hõlma kivi- või graniitpindadesse aukude loomist ega elektriseadmete pistikupesade loomist.

Elektrilise käterätikuivati ​​puhul on sageli vaja luua kilbist eraldi kaabli toide, ja veeseadme sisselülitamiseks on vaja kasutada tugevdatud seinakinnitusi. Kvaliteetne käterätikuivati ​​paigaldamine Tallinnas pikendab seadmete eluiga ja muudab ruumi palju mugavamaks.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802