Taotle kõnet

Kipsplaatide seinte paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 14 € / ruutmeetri kohta

Kipsplaatide seinte paigaldamine

Tallinnas on kipsplaatide seinte paigaldamisel mitmeid eeliseid. Seda tüüpi siseseinad on ka praktilised., ja kvaliteeti, ja ökonoomne. Viimistlus- ja ehitussfääri kaasaegsed tehnoloogiad võimaldavad neid töid teostada lühikese aja jooksul ilma kvaliteedi kadumiseta..
  • AVGROUP on juba pikka aega paigaldanud Tallinnas kipsplaatide seinu, kvaliteetsete materjalide valimisel.
  • Selliste vaheseinte oluline omadus on nende väike kaal..
  • GCR on vastupidav niiskusele, saab paigutada peaaegu igas toas.
  • Materjali sile pind ja võime valida soovitud laius loovad viimistlemiseks paindlikud tingimused.

Kipsplaatide vaheseinte paigaldamine: ettevalmistamine

Kipsplaadi paigaldamisel toimingute järjekord hõlmab põhjalikku ettevalmistavat etappi. Esimene samm on märgistus, millega kontuur on välja toodud. Vastavad märgid kantakse üle lakke. On hädavajalik kontrollida tehtud märgistuse õigsust - seda tehakse selliste tööriistade abil nagu tase (laser või tavaline) ja torustik. Ettevalmistustöö hõlmab ka kipsplaadi profiili paigaldamist (metallprofiil), mis on loodud vajaliku jäikuse ja stabiilsuse tagamiseks.

Kipsplaatide paigaldamine seintele - plaadistuse peensused

Pärast raamiga esmaste toimingute tegemist saate pöörata tähelepanu otse lehtede korrastamise protsessile. AVGROUP soovitab tungivalt alustada tahke kipsplaadiga - meie spetsialistid teevad seda.. Lehed paigaldatakse raami metallist juhikutele, millel on standardne etteantud kinnitusnurk. See võib olla rohkem kui 25-30 sentimeetrit, parema konstruktsioonitugevuse saavutamiseks on aga soovitav kasutada iga meetri kohta 4-5 isekeermestavat kruvi. Ära lahku ka, mehaaniliste defektide vältimiseks.

Kipsplaatide paigaldamine: kitt

Pärast viimaste sektsioonide täitmist lehtedega lähevad nad täitmise etappi. Pind peab olema tasane, ilmseid mehaanilisi defekte pole. Võite selle pühkida, vältides kitt märjale linale panemist, - parem on oodata kuivamiseni, kui niiskus kuskil püsib. Täitmisel on vaja täita segu nagu kõik kipsplaadi vahel olevad õmblused, nii et need seisukohad, millele kinnitused on paigaldatud. Protsess tuleb läbi viia ühes suunas, selle asemel, et seda protsessis muuta. Seinakinnitus, ebaühtlane, on optimaalne lahendus. Kui valite krohvimise tee kuni täieliku joondamiseni, võite silmitsi seista paljude raskustega, eriti tulevikus. Oluline erinevus kihi paksuses erinevates piirkondades on ebasoovitav ja aja jooksul võib see vajada märkimisväärset ümbertöötamist. Sel põhjusel on eelistatav kaadermeetod - see võimaldab teil saavutada kõige ühtlasema pinna. See asjaolu ei eita seda võimalust., nagu kipsplaatide seintele kleepimine. Selleks kasutatakse spetsiaalset liimi., ja pindadel endil ei tohiks olla ebakorrapärasusi ja need vajavad hoolikat töötlemist.

Kui palju maksab kipsplaatide töö 1 ruutmeetrit. m?

Kaunistuste ja kipsplaatide parandamise valdkonnas, töö hind, mille töö võib sõltuvalt keerukusest erineda, ise võib maksta erinevalt. Hind varieerub mitte ainult materjali erineva kvaliteedikoostise tõttu, kuid lehtede erineva paksuse tõttu. Tallinna AVGROUP teeb koostööd lepingu alusel, seetõttu ei muutu kipsplaatide paigaldamise hinnad pärast selle ülespoole allkirjastamist. Arvestus tehakse ruutmeetrites. See on väga oluline punkt., kuna varjatud tasud ja juurdehindlused on turusuhete nuhtlus. Pakume kasutada usaldusväärse töövõtja teenuseid, andes selge ülevaate hindadest!

Kipsplaatide seinte paigaldus Tallinnas: võite usaldada meie hindu

Kõik hinnad, mida näete meie hinnakirjas, on asjakohased. Üksikasju saab ettevõtte AVGROUP ekspertidelt.. Hinnangute koostamist GCR-seadmete teenuste osutamiseks teostavad kogenud töötajad, tõestatud spetsialistid, saab usaldada suletud silmadega.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802