Taotle kõnet

Linoleum või vaipkate

Hinnanguline maksumus: alates 5 € / ruutmeetri kohta
Pakume odavat kvaliteetset linoleumi ja vaipade paigaldust Tallinnas. Töö valmib lühikese aja jooksul, täielikus vastavuses tehniliste nõuetega. Teile meeldib käsitööliste puhtus, tähelepanelik suhtumine töökohustustesse, viimistlusmaterjalide kokkuhoid. On võimatu rääkimata linoleumi põrandale panemise meeldivatest kuludest.. Kuid sellise tööga saate ise hakkama.. Vaiba või linoleumi paigaldamine on lihtne ülesanne tingimusel, et järgitakse tootjate soovitatud tehnoloogiaid.

Kui palju maksab linoleumi panek

Hinna arvutamine sõltub mitmest tegurist: - sootüüp (puit, betoonist, vineer jne.); - toa suurus; - viimistlusmaterjali tüüp. On tähendus, kas peate paigaldama kaubandusliku linoleumi või tavalise majapidamise. Ka töö hindade juurde, kui tellite meistrite teenuseid, ära pane põrandaid ise, on vaja lisada materjali maksumus.

Kuidas linoleum õigesti panna

Valmistage kõigepealt alus ette. Ärge asetage materjali määrdunud pinnale, kõver põrand, millel on pragusid, igasugused defektid. Põrandakatte kiire halvenemise oht on suur, tasasuse kaotus, mis tähendab - atraktiivne välimus. Materjali ei tohi kohe pärast rulli lahti kerimist maha panna.. Ta peaks sirgunud olekus lamama vähemalt paar päeva., väänamise "unustamiseks", võtma loomuliku kuju. Kui te seda ei tee, naelutage materjal kohe, tuubist lahti kerimine, tulevikus võib see sujuvuse kaotada, põrandad muutuvad koledaks, ilmuvad mullid. Lõikamisel võite kasutada mis tahes nuge, kirjatarbed, kingsepad jne.. peaasi, et need oleksid teravad, lihtne kasutada. Lõika niimoodi, nii et esialgse reguleerimise käigus satub materjal põrandaliistudesse, ja liigestes, kui nad on, oli vähemalt vähemalt kattuvuse varu 5 sentimeetrit. Täpsem sobivus tehakse pärast "kõvenemist", lõigake terava noaga ettevaatlikult üleliigsed servad. Kas on, on erinevaid arvamusi, kas on vaja lõuend aluspinnale liimida või piisab ainult ruumi ümbermõõduga naelutamisest. Paljud eksperdid soovitavad kleepida sama: vastasel juhul võib mõne hooaja möödudes linoleum paisuda, minna ebameeldivateks voldideks. Sel eesmärgil on müügil spetsiaalsed liimid., lihtne kasutada. Spetsiaalse T-varda abil saate lõuendid kinnitada vuukide külge (usaldusväärsel viisil, kuid mitte liiga esteetiline, kui soovite õmbluspiirkondi maskeerida). Samuti on hea viis kasutada külma keevisliimi..

Kui palju vaiba paigaldamine maksab?

Selle töö tehnoloogia sarnaneb paljuski teiste tekkide lõikamise ja kinnitamise meetodiga.. Vaiba paigaldamise hind sõltub põrandakatte enda tüübist., põhitõed, valitud kinnitusviis, toa suuruse järgi, mõnest muust tegurist. Pakume taskukohaseid kulusid linoleumi ja vaiba paigaldamiseks. Kuidas materjal täpselt kinnitatakse? Selle ülesande jaoks on tavalised õhukesed naelad, liim ja isegi kahepoolne teip. Kui peate vaipa panema nii kiiresti kui võimalik, või on enne "globaalset" renoveerimist vaja ajutiselt dekoratiivpõrand panna (kui ostsite teisejärgulise), siis kinnitatakse see isegi põrandaliistude ja raske mööbliga. Kuid see meetod sobib ainult probleemi ajutiseks lahendamiseks., et mitte raisata aega lammutamisele. Muidugi, alus vaiba panemiseks, nagu linoleumi puhul, peaks olema tasane, puhas. Materjali lõikamise täpsus aitab edule kaasa, terava noa või kääride abil, jättes servadesse ja vuukidesse varu. Siis pole stiiliga probleeme.. Peaaegu igaüks, oskab tööriistadega töötada, saab oma kätega vaipa panna. Selle materjali hind on saadaval, ning visuaalne atraktiivsus ja praktilisus on kõrged. Sama võib öelda ka linoleumi kohta.. Aga kui te pole selles kindel, et saate siseruumides põrandakatetega iseseisvalt hakkama saada, siis helistage meile selle teenuse tellimiseks. Firma spetsialistid on korterite remonti teinud pikka aega, ja aastate jooksul on viimistlustööde osas kogunenud palju kogemusi. Meistrid täidavad määratud ülesanded kiiresti ja kohusetundlikult.  

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802