Taotle kõnet

Sanitaartehnilised teenused

Hinnanguline maksumus: alates 20 € / tund
Peate oma vanni või tualeti vahetama, ühendage mikser, dušikabiin, valamu? Siis ei saa Tallinnas ilma sanitaartehniliste teenusteta hakkama.. võib olla, teete kapitaalremondi ja otsustasite paigaldada kaasaegsed sanitaartehnilised seadmed? Avgroup pakub laia valikut teenuseid parimate hindadega.

Mis on sanitaartehniliste tööde loendis

Komplekssed insenerisüsteemid, kes teenivad kaasaegset kodu, võimaldavad teil igal ajal nautida tsivilisatsiooni eeliseid. Kuid läbimõtlematu ja kirjaoskamatu sekkumine võib põhjustada nende töö täieliku katkemise.. Kui peate teostama veevarustust või kanalisatsiooni, vahetage välja sanitaartehnilised seadmed, kõrvaldage torujuhtme või segisti lekked, peate kutsuma professionaalse torulukksepa koju. Ta analüüsib side tehnilist seisukorda, seadmete ühenduvus, vajalike remonditööde summa. Sanitaartehnilised tööd hõlmavad:
  • vee- ja kanalisatsioonitorude paigaldamine, küttesüsteemid;
  • hüdrostaatiline testimine;
  • vanni paigaldamine, WC-pott, kestad, dušikabiin, olema;
  • segistite ühendamine, soojendusega käterätikuivati, filtrid;
  • nõudepesumasina ja pesumasina paigaldamine, boiler;
  • vanade kommunikatsioonide ja seadmete demonteerimine;
  • veearvestite hooldus.

Professionaalne torulukksepp Tallinnas

Veevarustusseadmete pikaajalise häireteta töö tagamiseks, seadmed ja side, kogu töö toimub vastavalt tehnoloogilistele standarditele. Sina, tarbijana, te ei pruugi teada, milliseid kinnitusi kasutatakse, sobiv, sulgklapid, millises maksimaalses / minimaalses kauguses peaksid seadmed seinad asuma, sugu, üksteisele ja palju muud regulatiivsed nõuded. Ja torulukksepa töös on see teave põhiline.. Väikseim kõrvalekalle võib viia, süsteemid ja seadmed ei tööta korralikult. See on tõelise spetsialisti jaoks vastuvõetamatu..

Sanitaartehniliste teenuste hinnad

Meie ettevõte on huvitatud suurest arvust klientidest. Sellepärast ei pumbata me oma tööde hindu., kuid me eelistame klientidega ausalt ja avatult koostööd teha. Eritellimusel valmistatud torustiku hind sõltub töö keerukusest ja mahust, seadmete omadused. Mõlemal konkreetsel juhul kaalume kõiki võimalusi ja valime optimaalse lahenduse, mis sobib meie kliendile kvaliteedi ja kulude osas. Lõpuks lahendatakse kõik probleemid pärast meie spetsialisti kontrolli.

Sanitaartehnilised teenused Tallinnas

Paigaldamine, sanitaartehniliste seadmete hooldus ja remont nõuab kaptenilt piisavalt kõrget kvalifikatsiooni. Kui teete tööd ilma nõuetekohaste oskuste ja võimeteta, kallis torustik võib kahjustada, põhjustada lekkeid ja rikkuda viimistlust mitte ainult teie korteris, aga ka allpool asuvatele naabritele. Otsige sanitaartehnilisi seadmeid Eestist? Seejärel võtke ühendust Avgroupiga. Kogu ettevõtte personal läbib koolituse, omab suurt kogemust ja professionaalsust.  

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802