Taotle kõnet

Pesumasina / nõudepesumasina paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 30 € / ühik

Pesumasina ja nõudepesumasina paigaldamine

Kodumasinad võimaldavad teil monotoonse igapäevase töö suunata kõrgelt spetsialiseerunud üksustele, kes sellega tegelevad, muideks, palju parem kui inimese käed. Pesumasina ja nõudepesumasina ühendamine Tallinnas Avgroupis on võimalus oma elu palju lihtsamaks muuta, vabastage aeg puhkamiseks ja lemmikuks.

Kuhu pesumasin paigaldada

Tavaliselt, kui ruumi ala lubab, pesumasin asetatakse vannituppa. See on üsna õigustatud - pesumasina jaoks on kõik vajalikud väljundid lähedal ja pole vaja täiendavat sidet panna. Kuid vannituba pole ainus koht, kuhu saab seadet paigaldada. Köök, koridor, sahver ja isegi rõdu - ruumid, kus pesumasina ühendus on üsna ligipääsetav (seda arvestades, et rõdu on hästi isoleeritud ja seal hoitakse püsivat positiivset temperatuuri). Asukoha valimisel peate arvestama võimalike leketega, seetõttu on soovitatav põrandaid kaitsta kahekordse hüdroisolatsiooniga, ja põrandakatteks kasutage plaate. Enamik masinaid on umbes 60 cm, kuid on ka kompaktsemaid mudeleid - 45-49 cm. Need on mõeldud väikestele ruumidele, kus saab kindlaks teha ainult kitsa niši. Valamu alla paigaldamiseks on olemas ka madalad seibid..

Nõudepesumasina paigaldamine: majutusomadused

Nõudepesumasin asub kõige sagedamini köögis.. Kuna töötamise ajal kandub vibratsioon ümbritsevatele objektidele, see võib negatiivselt mõjutada teisi kodumasinaid. Seetõttu on soovitatav seade paigaldada valamule lähemale., pliidist ja külmkapist eemal. Vibratsiooni summutamiseks, kasutatud tihenditihendid. Paigaldusmeetodi järgi võivad masinad olla:
 • manustatud;
 • lauaplaat;
 • Vabaltseisev.
Masina standardlaius - 60 cm, mis vastab köögisõlmele. Kompaktsed mudelid on mõnevõrra kitsamad - 45 cm. Nõudepesumasin ühendatakse ühendusega külma veevarustuse ja kanalisatsiooni torustikesse. Vaja on ka maandatud pistikupesa., mis on kõige paremini üldkasutatav.

Kuidas ühendada pesumasin / nõudepesumasin

Paigaldamise keerukus sõltub, kas seadmed on paigaldatud eraldi või sisseehitatud valmis mööblikomplekti. Standardsete mudelite puhul on sektsioon laiusega 60 cm. Nõudepesumasina või pesumasina ühendamise toimingute jada:
 1. Varustust pakitakse lahti, paigaldamiseks vajalik ruum vabaneb. Kui kapid või tööpinnad vahele jäävad, need on korralikult lahti võetud.
 2. Jalad on kinnitatud, millega saate reguleerida masina asendit. Selleks on neil mutriga lõng., kõrguse muutmiseks keeramisel.
 3. Kui juhtmed asuvad teises ruumis, võib vaja minna seina aukude puurimist. Seda tehakse perforaatori abil..
 4. Ettevoolu ja äravoolu voolikud juhitakse läbi ettevalmistatud augu, mis on tavaliselt pakendis.
 5. Veetorule on paigaldatud sulgeklapp, kattuv vesi, kui seade ei tööta.
 6. Toitevooliku üks ots keeratakse veevarustuse külge, teine ​​- masina kerele kinnitamiseks. Liitmikud on varustatud tihenditega ühenduste tiheduse tagamiseks ja neid saab hõlpsasti käsitsi ilma tööriistadeta keerata.
 7. Vajadusel pannakse uus juhtmestik ja paigaldatakse pistikupesa.
 8. Seade on paigaldatud kohale ja jalgade abil reguleeritud tasemel.
Kui läheduses on kappe, nõudepesumasin paigaldatakse elastsete padjandite abil. Need kinnitatakse külgedele vibratsiooni summutamiseks. Nõudepesumasinaid saab maskeerida dekoratiivse fassaadiga või jääda avatuks. Pesumasina ühendamine kanalisatsiooniga võib toimuda läbi sifooni või ilma otse torusse. Ei ole soovitav tühjendusvoolik lihtsalt valamu või vanni visata., kuna reovee äravool võib reoveetorustikku reostada.

Kui palju maksab pesumasina / nõudepesumasina ühendamine

Pesumasina või nõudepesumasina paigaldamise hind Avgroupis on saadaval kõige laiemale hulgale inimestele. See sõltub teoste loendist, mis tuleb sidega ühenduse loomiseks ja tehnoloogia olemasolevasse keskkonda integreerimiseks lõpule viia. See probleem lahendatakse individuaalselt., kuid igal juhul oleme alati oma klientidele lojaalsed ja püüame endast endast vaid soodsa mulje jätta.

Pesumasina ja nõudepesumasina ühendused Tallinnas

Meie ettevõtte töötajad koosnevad kvalifitseeritud töötajatest, koolitatud ja kogenud. Usaldate meile oma kodumasinate paigaldamist, saate taskukohase hinnaga kvaliteetse tulemuse.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802