Taotle kõnet

Katla paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 45 € / ühik
Boiler - elektriline veesoojendi, mis võimaldab teil kasutada sooja vett hoolimata tsentraalse sooja veevarustuse olemasolust. Lisaks on selle töö jaoks vajalik minimaalne suhtluskomplekt., mis on peaaegu igas majas või korteris, - külmaveevarustus ja elekter. Tallinnas boileri ühendamine Avgroupis võimaldab igal ajal sooja vett kasutada ja ei sõltu kommunaalteenuste kapriisidest, sageli lõpetavad teenimise kõige ebasobivamal hetkel.

Kuidas valida boiler

Kuumaveevarustuse nõudluse täielikuks rahuldamiseks, enne katla ostmist peate pöörama tähelepanu järgmistele teguritele:
  • korteris või majas elavate inimeste arv;
  • tarbimispunktide arv - vannituba, köök, duširuum jne.;
  • olemasolevate elektrivõrkude lubatud võimsus katla ühendamiseks;
  • kas filtrite või veepuhastusjaamade eelinstallimine on vajalik.
Veesoojendid võivad olla kohesed ja ladustatavad, on erineva võimsuse ja helitugevusega. Hetkega soojendab vesi mõne sekundi jooksul. See on kerge ja kompaktne, seetõttu pole kinnitamiseks vaja tugevat alust. Hoiukatel on energiakulu osas säästlikum. Temperatuur selles püsib, nagu termoses, tänu soojusisolatsioonist valmistatud kestale. Peamine kriteerium on veepaagi maht. Kui pere 3 inimlik, sellest piisab 50-80 l, neljale inimesele - 80-100 l. Veemahutid pärit 100 kuni 150 l.

Paigalduskoha valimine

Varustuse mugavaks kasutamiseks, ja teenindus polnud vaev, koht peab olema alaliseks tasuta juurdepääsuks avatud. Soovitav, kui läheduses on veetorud, samuti kanalisatsioon. Juhtmed peavad vastama seadme võimsusele, omama jääkvooluseadet. Pistikupesasid saab kasutada ainult maandusega. Niisketes ruumides vältige seadmete otsest kokkupuudet veega.. Hoiupaagi paigaldamiseks sobib ainult täisbetoonist või tellistest sein, kuna täidetud anuma kaal on üsna suur. Kinnitusvahendid valitakse seinte materjali ja olemasolevate koormuste põhjal. Kui jõudu ei piisa, on vaja täiendavat tugiraami või tugevdavaid elemente.

Kuidas paigaldus käib

Veesoojendi paigaldamine on spetsialistide ülesanne. Kui te pole spetsialist, parem on pöörduda hea spetsialiseeritud ettevõtte poole. Katla õige ühendamine tagab, et seadmed töötavad optimaalses režiimis ja jäävad kauaks tööle. Paigaldustööd sisaldavad:
  1. Vajalikud kinnitusdetailid, augud jne..
  2. Katla paigaldamine.
  3. Sisestage veevarustussüsteemi.
  4. Uue juhtmestiku paigaldamine, kui vaja.
Ohutuse tagamiseks on katla torustik varustatud kaitseklapiga ja tagasilöögiklapiga, mis käivitub süsteemi nimirõhu saavutamisel. Vee tühjendamiseks paagist on paigaldatud tühjendusklapp.. Kuumale torujuhtmele on ette nähtud kuulventiil, rõhu normaliseerumise tagamine süsteemis tühjendamise ajal. Pärast paigaldamise lõppu täidetakse kütteseade veega ja proovitakse. Pärast silumist väljastatakse vajalikud dokumendid, antud teenuse garantii.

Kui palju maksab katla paigaldamine

Toimingute kogum, mis on vajalik seadmete paigaldamiseks konkreetsetes tingimustes, võivad standardist veidi erineda. Demonteerime vanad kütteseadmed, korrast ära. Mõnikord, katla ühendamiseks veevarustusega, selle tõrke tõttu on vaja püstiku või toitetorustiku sulgeventiilid asendada. Igal juhul jääb katla paigaldamise maksumus meie ettevõttes alati taskukohaseks ja läbipaistvaks.. Hinnatõus meid ei huvita, sest me hindame oma mainet ja eelistame ausat suhet kliendiga.

Katlaühendus Tallinnas

Teie kodus ei teki enam kuuma veega probleeme, kui tellite Avgroupilt elektrilise veesoojendi paigaldamise. Meie paigaldajad on kõrge kvalifikatsiooniga ja kogenud. Nad teavad erinevate mudelite seadme peensusi ja nüansse., nende tehnilised omadused, käitamis- ja hoolduseeskirjad. Katla paigaldamine toimub kõrgel professionaalsel tasemel., mis tagab seadme pika ja tõrgeteta töö.  

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802