Taotle kõnet

Valamu paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 50 € / ühik
Valamu paigaldamine kööki või vannituppa pole tehniliselt kõige keerulisem, vaid vastutustundlik amet, mis tuleks usaldada kvalifitseeritud torulukksepale. Kapten kõrvaldab segisti lekke, sifoonipaus, kausi kõver kinnitus seina külge ja muud probleemid, mis võib põhjustada üleujutust ja tarbetuid kulutusi. Meie ettevõttes saate tellida valamu paigaldamise Tallinnas kogenud ettevõttelt, ja mis kõige tähtsam, korralikud torulukksepad. Nad ühendavad kraani valamu mis tahes konfiguratsiooniga 2 kell, väljastab tööle garantii, aitab teil vanast kraanikaussist lahti saada. Käsitöölised paigaldavad asjatundlikult ja kohusetundlikult tehiskivist või keraamikast valamu.

Valamute ja valamute paigaldamise tunnused

Meie meistrid tegelevad nelja tüüpi paigaldamisega:
  1. Sisseehitatud. Müüakse äärekiviga ja eraldi. Vee- ja kanalisatsioonitorud on öökapi uste taga peidetud ega ole silmatorkavad. Prügikasti saab hoida kapis, kodukemikaalide ja muude esemetega pudelid.
  2. Konsool. Need on kausid, mille kapten tasandab ja kinnitab tüüblitega seina külge. Konsoolivalamud ei varja insenerikommunikatsiooni, seetõttu saavad viimased interjööri osaks.
  3. Pjedestaalil. Tulbikoored asetatakse dekoratiivsele keraamilisele jalale, mille taha torud ja sulgklapid on peidetud.
  4. Poolpjedestaalil. Sellised kausid on paigaldatud seinale kinnitatud mini-alustele., mis võtavad vähe ruumi ja varjavad insenerikommunikatsiooni.
Tähtis. Enne pesualuse ostmist ja paigaldamist on oluline pöörduda torulukksepa poole.. Ta selgitab, milline mudel sobib konkreetse torujuhtmeetodi jaoks, ja millist ei tohiks ühendusega seotud võimalike raskuste tõttu võtta. Vaatamata valamu tüübile tasandab torulukksepp kaussi ja pöörab erilist tähelepanu seinakinnituste tugevusele. See ravib vuuke silikoontihendiga, lekke kõrvaldamiseks, ja korjab prügikasti. Töö lõppedes kirjutab meie spetsialist välja valamu paigaldamiseks üheaastase garantii. Kui garantiiaja jooksul juhtub sifooniga või tühjendatakse midagi, ja seda ei seostata valamu tööreeglite rikkumisega, käsitleme probleemi kahe tunni jooksul pärast seda tasuta, kuidas me tema kohta teada saame.

Miks peaks kraanikausi ühendamine meile usaldama

 
  • Valamute paigaldamine Tallinnas kitsastesse vannitubadesse, mittestandardse paigutusega köögid ja muud rasked tingimused.
  • Tihendame vuugid hoolikalt. Kõrvaldage lekked ja naabrite üleujutamise probleemid.
  • Teeme selge hinnangu. Meister helistab hinnale pärast toa ja kraanikausi uurimist, mille ostsite. Ta kommenteerib prognoosi ja pakub võimalusi paigaldamise kokkuhoiuks..
  • Võtame välja vanad valamud. Enne, kuidas valamu ühendada, küsime omanikelt, mida nad lammutatud torustikuga peale hakkavad. Kui kraanikaussi pole vaja, võtame selle kaasa ja viime utiliseerimiseks.

Kui palju maksab valamu paigaldamine

Sanitaartehniliste teenuste maksumus sõltub töö hulgast. näiteks, paigaldamine maksab alates 50 €, kui valamu ja kõik kulumaterjalid on ostetud, ja torud eemaldatakse seinast ja on torustiku ühendamiseks valmis. Kui ruumi seinad on valmistatud õõnes tellistest, valamu on tehiskivist või pole tarvikuid veel ostetud, paigalduskulud tõusevad. Konkreetse vannitoa valamu paigaldamise hinna väljaselgitamiseks, helistage numbrile, täpsustatud lehe alguses. Kapten kontrollib paigalduskohta tasuta, loetleb vajalikud komponendid ja kulumaterjalid ning nimetab töö maksumuse, kui nõustute installima samal päeval.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802