Taotle kõnet

Segisti paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 30 € / ühik
Teie majas või korteris kapitaalremondi alustamine, omanik seisab silmitsi vajadusega vahetada torustik. Mikseri professionaalne paigaldamine Tallinnas on Avgroupi üks põhitegevusi. Meie meistrid pakuvad kõiki teenuseid igasuguste lukustus- ja juhtventiilide paigaldamiseks ja ühendamiseks vannitubades ja köökides. Enne uute segistite paigaldamist on soovitatav torujuhtmeid hoolikalt kontrollida, et teha kindlaks nende tehniline seisukord.. Mis tahes kahjustuste korral: praod, fistulite või sügava korrosiooni korral on soovitatav probleemsed alad asendada. Mõnel juhul on insenerivõrkude taastamine kallim kui uute paigaldamine. Selles etapis on mõttekas spetsialiste meelitada, kes oskab õigesti hinnata tehtavate tööde mahtu ja materjalide vajadust.

Mikseri paigaldusteenuse koostis Tallinnas

Sanitaartehnilised tööd viiakse läbi rangelt vastavalt komponentide tootjate nõuetele. Eramaja või korteri teatud ruumidesse seadmete paigaldamise teenus on keeruline; see hõlmab ka järgmist:
 • Kommunaalteenuste eelkontroll ja kliendi nõustamine tehnilistes ja organisatsioonilistes küsimustes.
 • Veevarustusvõrkude remondi soovituste väljatöötamine, vajaliku koguse arvutamine ning materjalide ja seadmete valik.
 • Hinnakirja järgi tehtud tööde maksumuse määramine ja kooskõlastamine.
 • Mikseri tegelik paigaldamine Tallinna kliendi soovil vastavalt ohutusnõuetele võimalike lekete välistamiseks.
 • Sanitaartehniliste seadmete ühendamine kvaliteetsete materjalide ja professionaalsete tööriistade abil.
 • Torujuhtmete tiheduse kontroll sooja ja külma veega varustamiseks, samuti paigaldatud liitmikud.
 • Insenerivõrkude tuvastatud vigade kõrvaldamine ja kliendi poolt töötulemuste aktsepteerimine.
Pärast torustiku paigaldamise lõpetamist vormistatakse tõendav dokument, mis on tehtud toimingute kvaliteedi kirjalik garantii. Määratud ajavahemiku jooksul kõrvaldatakse lekked ja muud puudused ettevõtte kulul meie materjalide kasutamise korral.

Vannituba: sanitaartehniliste seadmete paigaldamine

Valdavas enamuses juhtudel on kaasaegsete korterite vannitoad eraldi.. Segistite paigaldamine vannituppa toimub tavaliselt valamu ja dušši jaoks eraldi. (poks). Samal ajal pööratakse erilist tähelepanu järgmistele punktidele:
 • Sanitaartehniliste seadmete mugav paigutamine vannitoa kohal olevale seinale. Veejoa ja sellest pritsmed ei tohiks, mingil juhul ei tohi põrandale kukkuda.
 • See võtab arvesse ka pihustusvooliku pikkust. (kastekann) hing, millest peaks piisama täiskasvanu hügieeniprotseduuride läbiviimiseks.
 • Mikseri nõuetekohaseks paigaldamiseks kraanikaussile peaksite valima sobivaima fikseeritud või pööratava toruga mudeli..
Töö käigus võib tekkida muid küsimusi., mis lahendatakse kiiresti. Segisti paigaldamine vannituppa võtab tavaliselt mitu tundi, sõltuvalt keerukusest ja muudest teguritest.. Teel võib tekkida erinevaid probleeme., seotud torujuhtmete tehnilise seisukorraga ja nende kõrvaldamiseks võib vaja minna lisaaega.

Köögis sanitaartehniliste seadmete paigaldamise tunnused

Enamikul toidu valmistamise piirkondadest on ainult üks valamu. See lihtsustab oluliselt segisti paigaldamist köögis ja järgnevat ühendamist.. Sanitaartehniliste tööde tegemisel võetakse arvesse järgmist:
 • Uute torujuhtmete paigaldamise vajadus sisendsõlmest.
 • Lisavarustuse kättesaadavus: filtrid või veesoojendid (ladustamine ja voolamine).
Segisti paigaldamise ajal kasutatakse metallist punutises lainepapist terasest või kummist torusid. Viimaseid on kahte tüüpi: kuuma ja külma vee jaoks vastavalt punaste ja siniste niitide põimimisega. Torusid ei saa segi ajada, materjali pikaajalisel kokkupuutel kõrgete temperatuuridega on selle hävitamine võimalik. Segisti ühendamisel torujuhtmetega on kohustuslik keermete tihendamine elastsete tihendite ja FUM-lindi abil. See väldib vee lekkeid ühenduste kaudu.. Наши преимущества Заявки на выполнение работ по монтажу сантехнических приборов принимаются на сайте компании по телефону, kui vajate mikseri kiiret asendamist - meie hinnad on palju madalamad kui turu keskmised ja see pole kaugeltki meie ainus eelis:
 • Kõrgelt kvalifitseeritud töötajad.
 • Spetsiaalne tööriist: professionaalsed võtmekomplektid, jootekolvid ja keevitusseadmed.
 • Kasutatavate materjalide kõrgeim kvaliteet ja kättesaadavus, peamiselt Euroopa päritolu.
Meie spetsialistidel on laialdased kogemused sanitaartehniliste tööde teostamisel, sealhulgas igasuguse keerukusega torujuhtmete remont. Helistage või tehke veebisaidil tellimus - meie töötaja võtab teiega ühendust.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802