Taotle kõnet

Kanalisatsioonitorude paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 7 € / p.

Kanalisatsioonitorude paigaldamine

Kanalisatsioonitorude paigaldamine - insenerikommunikatsiooni integreeritud süsteemi väljaehitamise lahutamatu osa. Kindla sügavusega kaeviku kaevamine, torujuhtme isolatsioonimaterjali valik, vaba voolu kaldenurga moodustamine on ainult kõige väiksem meetmete loetelu, mis hõlmab kanalisatsiooni paigaldamist Tallinna. Kanalisatsioonitorude paigaldamine mõistlike kuludega, peate kindlasti ettevõttega ühendust võtma Avgrupp. Meie töötajad koosnevad kogenud käsitöölistest, põhjalikult kursis kõigi ehituseeskirjade ja määrustega, mis võimaldab teil kogu tööd võimalikult lühikese aja jooksul läbi viia ja tagada torude kaitse talvel külmumise eest. Tellige kanalisatsiooni paigaldamine, meie ettevõttega ühendust võttes, - teha teadlikult õige otsus!

Meetmete kompleks, seotud kanalisatsioonisüsteemi paigaldamisega

Kanalisatsioonitorude paigaldamine vähendatakse järgmiste sammude jada:
 1. Kaeviku kaevamine. Selle sündmuse keerukuse tõttu saab eriotstarbelisi seadmeid tõhusalt kasutada., nt, kerge koppekskavaator. Kaevu sügavus sõltub piirkonna kliimaomadustest ja keskmiselt 1,5-2 meetrit. Kanali laius peaks olema 40-50 cm. rohkem, kui asetatud kanalisatsioonitorustiku läbimõõt. Paigaldustööde hõlbustamiseks septikule lähenemise piirkondades laius suureneb.
 2. Kaeviku põhja asetatakse liiv. Aluse paksus peab olema vähemalt 10 cm. See aitab tasandada kanali põhja ja vähendada vibratsiooni koormusi..
 3. Torud on ühendatud ja asetatud kaeviku põhja.
Tähelepanuväärselt: pikki pagasiruumi sektsioone ei saa täpselt üksi paigaldada. Nendel eesmärkidel peaks olema kaasatud 3-4 paigaldaja. Samuti on oluline katta toruliigendid spetsiaalse sanitaartehnilise määrdega.. See tagab kogu süsteemi tiheduse ja töökindluse., ja vältida ka fekaalivee lekkimist.
 1. Kanalisatsioonitorustiku tagasitäide. Liiv tuleks panna osade kaupa. Esiteks täidetakse toru täielikult ja jootakse. Mõni aeg hiljem, millal kahanemine toimus, pannakse veel üks kiht liiva.
 2. Pöörlevad ja kontrollikambrid on paigaldatud kogu liinile. Nende arv ja positsioneerimine sõltub praegusest GOST-ist.
Kui teil on vastuolulisi probleeme, eramaja kanalisatsioonisüsteemi paigaldamise omaduste kohta, ära mõtle kaks korda, helistage telefoni teel meie ettevõtte ühele töötajale, mida näidatakse saidi avalehel. Nende vastutusalas on kõige laiem valik erinevaid aspekte.: kui palju maksab kanalisatsioonitorude paigaldamine, süsteemi hoolduse ja ennetava hoolduse sagedus, septiku paigaldamise viisid, sularahata maksete võimalikud viisid.

Milliseid manipuleerimisi tuleks teha külmutamisel

Kanalisatsioonitorude ebapiisav isolatsioon võib põhjustada nende külmumise ja pragunemise. Malmist või metallist torujuhet on lubatud kuumutada lahtise leegiga. aga, kui tegemist on HDPE torudega, löögipõleti kasutamine on vastuvõetamatu. Sellisel juhul saab kanalisatsiooni valada kuuma vett., kus eelnevalt on vaja arvutusest lahustada tehniline sool 2 Kg. peal 10 liitrit vett. Kui kahjustuskoht asub keset maanteed, mulda soovitatakse soojendada aurugeneraatoriga. See sündmus võib aga võtta palju aega.. Seetõttu peaksite paigaldamise käigus hoolitsema süsteemi kvaliteetse isolatsiooni eest..

Peamised boonused ja eelised koostööst meie ettevõttega

Kanalisatsioonitorude paigaldamine eramajas on meie käsitööliste üks peamisi spetsialiseerumisalasid. Teiste ettevõtete hulgas, oma teenuste osutamise seotud valdkonnas, juhime järgmiste näitajate osas:
 • kanalisatsioonisüsteemi paigaldamisel kasutatakse usaldusväärse tarnija eranditult sertifitseeritud polüetüleenist torusid, mis tagab nende laitmatu töö ja pika tööea;
 • kanalisatsioonisüsteemide paigaldamine Tallinnas on mõistliku hinnaga (võrreldes meie otseste konkurentidega);
 • insenerikommunikatsioonisüsteemide paigaldamine toimub rangelt vastavalt tehnilistele standarditele ja eeskirjadele;
 • kuidas paigaldada, ja kanalisatsioonisüsteemile endale tagatakse garantii, mis annab teile tasuta hoolduse ja remondi õiguse;
 • garantiijärgset teenust osutatakse lisalepingu alusel.
Avgroupi ettevõte: kanalisatsioonitoru paigaldamine eelarvehinnaga.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802