Taotle kõnet

Tualettruumi paigaldamine

Hinnanguline maksumus: alates 50 € / ühik
Komplekssete renoveerimis- ja viimistlustööde lahutamatu tüüp on tualett-kausside paigaldamine Tallinnas - nagu ka elamutes, ja äripindades. Seda saab teostada "nullmärgist" - sel juhul on kulud, kõige tõenäolisem, allpool. Vastavalt, vana vannitoa demonteerimine nõuab lisatasu. Kutse professionaalsele meistrile AVGROUPist Tallinnas on väga soovitav, alates tualettruumide paigaldamisest, eriti vana sõlme eemaldamisega, nõuab tõsist kogemust:
  • lahti vana tualettruum;
  • on oluline mitte kahjustada kanalisatsioonitoru;
  • ärge rikkuge viimistlusmaterjale;
  • ärge kahjustage värskelt poest ostetud tooteid;
  • vältida lekkeid tulevikus;
  • kinnitage alus kindlalt;
  • õigesti paigaldage äravoolusüsteem.

WC-pottide paigaldamine Tallinnas - kõige olulisem tööetapp vannitoaga

Kindlasti, ja vannituba, ja soojendusega käterätikuivati, ja vajuma, ning muud vannitoas ja tualetis olevad seadmed vajavad ülimat hoolt. Kuid see on tualeti paigaldamine, mille hind võib olla väga-väga märkimisväärne, nõuab suurimat täpsust. Siin on piisavalt peensusi, et mitte selles küsimuses raha kokku hoida ja sellise tulemuse saada, tänu millele suudab oluline sõlm teenida aastakümneid. Tuleb märkida, et tänapäeval ei saa korteriomanikud uutes hoonetes selliseid torustiku elemente arendajalt alati kätte, kes talle sobivad. Kinnisvara soetamine järelturul, majad või korterid, veelgi sagedamini tekitab elanikel soovi selliseid intiimseid funktsionaalseid interjööri detaile värskendada, tuleb käitada iga päev. Igatahes, sest neid sai kasutada mitu aastat, ja isegi elementaarne hügieeniprobleem võib siin olla terav. Tualettruumi ühendamine on terve protsess, mitte ainult eraldi tegevus, kui saate valmistoote tuua ja õigesse kohta panna. See algab kutsega meistrile ja, kui tihti see juhtub, lammutustöödest, kui eelmine varustus eemaldatakse. Seejärel mõõdetakse ruumi kõik vajalikud osad ja seade ise. Drenaažisüsteemi mehhanismi reguleeritakse: toru uuendamine, harutorud, silmapliiatsid. Kõigi sündmuste ajal on oluline mitte arvestada läbimõõtudega valesti ja kontrollida liigeste tihedust. Kinnitusviis mõjutab otseselt fakti, kui palju tualeti paigaldamine maksab. Levinuim meetod on metalltüüblite kinnitamine - kindlasti on nendega kaasas uus toode.. Täiesti siledal pinnal kasutatakse sageli epoksü kinnitusliimi, kuigi siin on teatud puudus: segu kõvenemine võtab aega umbes pool päeva. Puitpõrandate puhul kasutatakse tavaliselt tafti - puidust vahetükki, mis on uppunud tsemendimörti. Selle valiku leiate sageli.: aluse ümber valatakse lahus, ja plaadid on juba peal asetatud.

Tualettruumi kokkupanek: tüübid ja spetsiifilisus

Lisaks torude paigaldamisele, lainetused, painduv voolik, monteerimisel on kõige olulisem element tualettruumi paagi paigaldamine. Seda teenust saab pakkuda eraldi, kui teil on selles küsimuses raskusi. Mahuti vee kogumiseks võib olla mehaaniliste kahjustuste suhtes üsna tundlik. Seetõttu märgib AVGROUP üsna palju üleskutseid just selle üksiku elemendi asendamiseks.. Üks tänapäeva turu kõige atraktiivsemaid pakkumisi on kommibaar. Selle tüübi korral läheb tsistern ilma liigenditeta tualettruumi põhja. Märge, seda, mis on tõeliselt usaldusväärne, võib nimetada tavaliseks päästikuks. Liigne üleminek toob tõenäoliselt kaasa rikkeid. Ja kui monoliitse konstruktsiooni korral pole paagi eraldi paigaldamist vaja, selle kõige tavalisem tüüp eeldab. Tualettruumi paigaldamine, mille hinda võib nimetada keskmiseks, eeldab tüübi "Kompaktne" kasutamist. Sellisel juhul eemaldatakse paak eraldi ja see tuleb paigaldada peaaegu istme lähedale. Tavaliselt on kinnitusdetailid kaks pikka vastupidavat polti.. Disaini suur pluss on selle parandamise lihtsus.. Tualettruumi kokkupanek on keerulisem., kui tegemist on jagatud tüübiga. Siin asub veepaak äravooluosast eemal., kõrgel. See lähenemine on asjakohane tiheda liiklusega kohtades., kuna paak on seina külge kinnitatud. See asub alusest teatud kaugusel ja vähem kahjustub.. Varjatud ja rippuvaid tualette on kõige keerulisem kokku panna.. Vaateväljas on kauss, mis tuleb paagiga ühendada, tavaliselt seina sisse ehitatud. Tualettruumi kohal on vannitoas õõnes ava., kuhu ülejäänud see sobib, välja arvatud äravoolumehhanism (see toimib nupuna).

Tualettruumi ühendamine kanalisatsiooniga

Varustuse ja tööriistade ring, vajalik oma tualeti ühendamiseks drenaažisüsteemiga, tundub keskmise linlase jaoks üsna lai. Kõigil pole seda tööriista., да и не все даже слышали отдельные его наименования… Если рулетку, märgistuspliiatsi ja haamri leiab ikka üsna lihtsalt, siis kanalisatsiooni lainega, peate nokitsema vajalike nurkade ja adapteritega. Samuti võite vajada silikooni, ekstsentriline mansett, rauasaag metallist või plastist, tihendid, tööriistad eelmise tualeti demonteerimiseks. Iseenesest, koolitatud meistril pole mitte ainult kõiki vajalikke tööriistu. Kõige tähtsam asi, tal on rikkalik kogemus vannitoa osade edukaks paigaldamiseks. Nende hulgas on tualettruum, võib-olla, tähtsuselt esimene koht. Usaldage AVGROUPi spetsialiste ja säästke end tarbetust vaevast.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802