Taotle kõnet

Vannitoa paigaldus Tallinnas

Hinnanguline maksumus: alates 60 € / ühik

Vanni paigaldamine

Vann on raske ja mahukas ese, kellel on ohtlik oma õlgadele korterisse tõsta ja proovida kanalisatsiooniga ühendada ilma torulukkseppide abita. Füüsiliselt tugevad ja kogenud käsitöölised tegelevad paari tunni pärast Tallinna vanni paigaldamisega, kõrvaldada lekked ja muud probleemid. Sellised torulukksepad töötavad meie ettevõttes.: täpne, korralik ja osav. Nad paigaldavad ja ühendavad äravooluvanniga mis tahes kausikujulise tootja vannid, kaasa arvatud, nurga või mittestandardne disain.

Akrüülvanni paigaldamise etapid

Meie torulukksepad töötavad niimoodi:
 1. Tõstke toode põrandale ja pakkige see lahti.
 2. Ühendage vana malmist või terasest vann torudest lahti, vii ta korterist välja.
 3. Valmistage põrand ette uue toote paigaldamiseks.
 4. Tehke äravoolu paigaldamine.
 5. Enne, kuidas vann jalga panna, sättida need kõrgusesse, kinnitage raam.
 6. Paigaldage kauss profiilile.
 7. Ühendage torustik kanalisatsiooniga.
 8. Pange segisti ja katke ühendused silikoontihendiga.
 9. Koguge prügi ja andke töö üle.
Pärast lõpetamist saab klient paigaldustööde garantii üheks aastaks. näiteks, kui selle aja jooksul hakkab äravool lekkima, ja selgub, et see juhtus torulukksepa süül, parandame kõik samal päeval tasuta. Meie kogemuse põhjal, selliseid olukordi juhtub harva: vannide paigaldamist teostavad vastutustundlikud ja kvalifitseeritud käsitöölised.

Miks peaksite vanni paigaldamise meile usaldama

 • Paigaldame veevärgi edukalt keerulistes tingimustes. näiteks, saame teostada Tallinnas vanni paigaldamist plaatide alla, asetatud serva lähedale, paigaldame torustiku õõnsate seintega vannitubadesse jne..
 • Saame kiiresti hakkama vannide paigaldamisega mittestandardsetes tubades. Meie torulukksepad asendavad korteri vannitoa laheaknaga, suur aken, nišše, mittestandardsed nurgad ja muud arhitektuurilised omadused.
 • Anname töö üle, millal saavutame liigeste tiheduse. Kontrollime ühendusi hoolikalt, välistada märgade lagede tõttu osade vahelised lüngad ja naabritega menetlused altpoolt.
 • Me selgitame üksikasjalikult, mis on paigaldamise maksumus. Hinnakiri näitab standardtööde hindu. Vanni paigaldusteenuse maksumuse selgitame pärast ruumide personaalset ülevaatust ja vestlust korteri omanikuga..
 • Arvestame kõrge õhuniiskusega ruumide ohutusstandarditega. Pöörame erilist tähelepanu veekindlusele, lekete vältimiseks.
 • Aitame vanast torustikust vabaneda. Enne, kuidas uut vanni panna, arutame kliendiga, mida teha tarbetu kausiga. Kui omanikel pole ideid, kuidas seda kasutada, ja puudub transport, utiliseerimiseks välja võtma, võtame selle enda peale.

Kui palju maksab vanni paigaldamine Tallinna

Sanitaartehniliste teenuste hinnad sõltuvad töö mahust. näiteks, saame uue vanni paigaldada hinnaga 60 €, kui toode on juba põrandale tõstetud, torustikud torustiku ühendamiseks on vannitoas valmis, ja vana vann on lahti võetud või mitte, kuna korter asub uues majas. Hind ei sisalda kulumaterjale ja komponente. Kui peate segisti jaoks kaussi augu puurima, demonteerida ja välja võtta vana malmist torustik, ja uus toode tuleks viia ilma liftita põrandale või paigaldada see kiiresti, vanni kokkupaneku ja selle paigaldamise kogumaksumus suureneb proportsionaalselt. Teada saama, kui palju maksab nurgavanni paigaldamine konkreetsesse korterisse, helistada telefoni teel, vasakule lehe ülaossa. Meistri kõne on tasuta, kui tellite kohe installimise.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802