Taotle kõnet

Veetorude paigaldamine, küte

Hinnanguline maksumus: alates 7 € / p.

Torude paigaldamine veevarustuseks ja kütteks

Kanalisatsiooni paigaldamine, elektrijuhtmete paigaldamine, ventilatsioonikanalite korraldamine - see on ainult väikseim tööde loetelu, mis hõlmab mis tahes elamu või korteri insenerikommunikatsioonisüsteemide korrastamist. Torujuhtmete paigaldamine ja küte Tallinnas väärib selles loendis siiski erilist tähelepanu.. Veevarustuse torustik - ettevõtte üks peamisi spetsialiseerumisalasid Avgrupp. Meie spetsialistidel on piisavalt oskusi ja kvalifikatsiooni, torujuhtme rajamine mis tahes rajatises, olenemata selle otstarbest (privaatne maamaja, elamu korter, kontoriruumid, tööstustöökojad jne.). Tellige veevarustussüsteemide projekteerimine ja paigaldamine, kasutades meie ettevõtte teenuseid, - tee õige valik!

Töö järjestus, sealhulgas veetorude paigaldamine

Drenaažisüsteemi paigaldamine on vähendatud järgmise toimingute jadani:
 1. Kujundustööd. Enne paigaldusmeetmete komplekti teostamist peaksite arvutama veetarbimise mahu, võttes arvesse veeproovide võtmise punkte ja sanitaartehniliste seadmete arvu, ja koostada ka kavandi kavand. Esmatähelepanu tuleb pöörata pumbajaama paigaldamisele ja veevarustuse allika valimisele.
 2. Torude ja paigaldusmeetmete valik. Enne torujuhtme paigaldamist on vaja puurida kaev ja paigaldada pumpamisseadmed. Optimaalne materjal torujuhtmete süsteemi korraldamiseks on polüetüleen.. See ei söövita, keskmise kasutusajaga kõrge ja agressiivsete agentide suhtes lojaalne. Ideaalne - madalsurvetorude paigaldamine (läbimõõt alates 32 kuni 42 mm) sügavusel 1,5-1,7 meetrit. Tavapärane on vahet teha jäikade ja painduvate PE torude vahel. Esimesed on spetsiaalselt ette nähtud pinnale paigaldamiseks; viimased suudavad taluda kõrget survet ja on paigaldatud telliskivimaja seintele või põrandale.
Tähtis: torujuhtmesüsteemi maa all korraldamisel on vajalik positiivne ümbritseva õhu temperatuur (mitte vähem + 10 kraadi).
 1. Torude isolatsioon (kui vajalik). Kodumaiste piirkondade karmid kliimatingimused põhjustavad sageli torujuhtme vee külmumist ja selle tõrkeid.. Selle vältimiseks, paljud ettevõtlikud maamajade omanikud panevad süsteemi alla mulla külmumise sügavuse. Mõnes piirkonnas võib see sügavus siiski ulatuda 2-3 meetrit, seetõttu peetakse seda meetodit väga töömahukaks. Sellisel juhul tulevad appi spetsiaalsed soojusisolatsioonimaterjalid. (mineraal- või klaasvill, vahtpolüstürool jne.).
 2. Spetsiaalsete kaevikute ettevalmistamine, veevarustussüsteemi paigaldamine ja pinnase täitmine. Selle kategooria töö korraldamiseks võib olla kaasatud spetsiaalne varustus..
Tähelepanuväärselt: veevarustuse korraldamise kraavivaba meetodit või horisontaalse suunpuurimise meetodit saab samuti tõhusalt kasutada.
 1. Süsteemi seadistamine ja testimine. See on vajalik vee lekke tõenäosuse minimeerimiseks torude ühenduskohtades..
Kui teil on küsitavaid küsimusi, seotud maamaja või korteri veevarustuse korraldamisega, ärge kartke, helistage professionaalse nõu saamiseks meie ettevõtte ühele juhile. Meie ekspertide asjatundlikkuse valdkonnas: mis hõlmab veevarustuse paigaldamise tööd, nende rakendamise aeg ja maksumus, avatud ja varjatud munemise tunnused, vajalikud tööriistad ja seadmed, saadaolevad makseviisid (sealhulgas sularahata maksesüsteemid).

Miks peaksite meie ettevõttega ühendust võtma?

Vee jaotamist majas saab läbi viia erinevate spetsialiseeritud organisatsioonide kaasamisel, kuid ainult meie ettevõte tagab paigaldustööde kõrge kvaliteedi ja ainult vastastikku kasulikud koostöö tingimused. Muude ettevõtete hulgas, profiilide koostamine seotud teenuste osutamise valdkonnas, meid eristavad soodsalt järgmised näitajad:
 • torujuhtmesüsteemi korraldamisel kasutame ainult usaldusväärse tarnija sertifitseeritud HDPE-torusid, mis tagab nende kõrge jõudluse, pika tööea ja töökindluse;
 • torujuhtmete paigaldamine ja küte Tallinnas eristub lojaalse hinnaga (võrreldes teiste ettevõtetega, spetsialiseerunud seotud tegevusalale);
 • teostame insenerikommunikatsioonisüsteemide paigaldamist, kui avatud, ja varjatud viisidel (maasse, seina, korrus jne.);
 • kuidas paigaldada, ja torujuhtmesüsteem ise on tagatud, mis annab teile tasuta hoolduse ja remondi õiguse;
 • töö käigus kasutatakse ainult professionaalseid tööriistu ja seadmeid, ja paigaldamine ise toimub vastavalt kehtivatele ehituseeskirjadele ja standarditele;
 • garantiijärgset teenust osutatakse lisalepingu alusel.
Avgroupi ettevõte: veetorustike paigaldamine eramajas ja elamukorteris kõige taskukohasema hinnaga.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802