Korteri patareid ei kuumene hästi, lekib või on lihtsalt aegunud? Pakume parimat lahendust - kütteradiaatori paigaldamine Tallinnas Avgroupis.
Kuidas valida
Päevad on möödas, kui kõigil korteritel olid ühesugused patareid. Täna on müügil seadmeid, mis on disainilt neutraalsed., sobib igas toas, ja eksklusiivse disainiga mudelid. Kütteradiaatorite vahetamine värskendab interjööri, muuta see heledamaks ja kaasaegsemaks.
Saate installida kujundusi:
- teras - mõeldud madalate hoonete jaoks, kus jahutusvedeliku temperatuur ei ületa 110 ° С, ja töörõhk 13 atm;
- alumiinium - talub survet, kuni 18 atm, korrosioonikindel;
- bimetall - väga tugev ja vastupidav tänu sees asuvale terasekollektorile, ümbritsetud alumiiniumkestaga;
- malm - klassikalised kütteseadmed, ajaga testitud, aeglaselt soojeneda, kuid hoia kaua sooja.
Küttesüsteemi tõhusaks toimimiseks pärast radiaatori vahetamist, on vaja arvutada seadme vajalik võimsus ja vajalik arv sektsioone. Samuti võetakse arvesse võrkude parameetreid - töörõhk, temperatuur ja veetöötluse kvaliteet. Meie konsultandid aitavad teil arvutada ja valida parima mudeli.
Majutusreeglid
Kõige sagedamini kinnitatakse akud aknaavade alla., piki seinu, nurgatubades, eesmise või rõduukse lähedal. Soovitame varustada kõik seadmed termostaatidega, mis võimaldab teil säilitada mugavaid tingimusi ja säästa soojust.
Õhuringluse tagamiseks, radiaatori ümber peab olema vaba ruumi:
- seinast - 25 mm;
- aknalaua alumisest pinnast - 50 mm;
- soo järgi - 60 mm.
Mõelge, et radiaatorite paigaldamisel süvistatud nišidesse või tihedate ekraanide taha on soojuskaod pärit 3 kuni 25% võim.
Radiaatori paigaldamise omadused
Ripatsimudelid kinnitatakse sulgudega seina külge. Nad peavad olema võimelised täitma seadme kaalu.. On seadmeid, mis on paigaldatud jalgadele või põimitud põrandatesse. Kasutatud peidetud valik, kui majas on põrandal suured klaasitud avad.
Rihm võib olla diagonaal, alt või küljelt. Soojusülekande mõttes kõige tõhusam - diagonaal. Alumine võimaldab peita kommunikatsiooni põrandal.
Soojuskandjana kasutatakse valmistatud vett või antifriisi. Need sisaldavad minimaalses koguses metallile kahjulikke aineid, antifriis kaitseb lisaks süsteemi madalatel temperatuuridel külmumise eest.
Radiaatori paigaldamisel kasutage:
- sulgeventiilid - kuul- ja vardaventiilid, aitab skeemi remondi ajal avada, ilma et ülejäänud küte häiriks;
- Mayevsky kraana - seade kogunenud õhu eemaldamiseks süsteemist, mis loob pistikud ja häirib jahutusvedeliku normaalset ringlust;
- pistikud - asetatakse aku tupikusse, blokeerida vee või antifriisi vool;
- tihendusmaterjalid - vuukide ja vuukide tihendamiseks;
- kinnitusdetailid - tüüblid, isekeermestavad kruvid, ankrud, sulgudes jne..
Kui süsteem on raskusjõud, radiaatorid on paigaldatud kaldega toitetoru 1-1,5 ° suunas, jahutusvedeliku täieliku äravoolu tagamiseks. Paigaldamise lõpus viib kapten läbi hüdraulilised katsed, lekete ja kütteseadmete vale töö välistamiseks.
Kütteradiaatori paigaldamine Tallinna
Avgroupis saate tellida korterisse küttepatareide paigaldamise või vahetamise, Kodu, kontoris parimate hindadega. Meie meeskondadel on erialased teadmised ja suured kogemused. Tööde teostamisel on kvaliteet tagatud, kiirus ja täpsus.