Taotle kõnet

Majandusremont

Hinnanguline maksumus: Alates 30 € m2

Eelarve renoveerimine Tallinnas

Kvaliteetse korteri remondi jaoks pole üldse vaja kulutada palju raha.. Kui kasutatakse odavaid materjale, viimistluskulusid vähendatakse märkimisväärselt. Avgroupis saate tellida eelarvelisi remonditöid Tallinnas ja kulutada kokkuhoitud raha muudeks vajadusteks..

Peamised tegurid, mis aitab vähendada töö maksumust

Korteri remont on tülikas ja pikk protsess. Selle hind koosneb materjalide maksumusest ja nende paigaldamise töödest, samuti mööblit, seadmed ja transpordikulud. Et ei tekiks tarbetuid kulusid, vajalik:
  • Koostage üksikasjalik disainiprojekt. See võimaldab teil materjalide vajadused eelnevalt läbi mõelda ja arvutada., konsulteerige töödejuhatajaga nende kasutamise parimate võimaluste kohta. Projekti saab koostada iseseisvalt, ja professionaalsete disainerite abiga.
  • Arvutage eelarve remondivaliku hinnang. Kui me võtame kõik eelseisvad tööd võimalikult täpselt arvesse, siis saab ootamatuid üllatusi vältida. Tarbimist on vaja arvutada väikese koguse mitte ainult töötlemata ja viimistlusmaterjalidega, aga ka liimi, kinnitusvahendid, kulumaterjalid. Arvutus hõlmab vana viimistluse demonteerimist, torulukksepad, aknad ja uksed, prügi äravedu, samuti mööbli kokkupanek ja paigaldus, veevärgiseadmete ühendamine, elektriseadmed.
  • Planeerige ostud, materjalide kohaletoimetamine ja ladustamine. Täna pakuvad mõned kauplused hulgiostudele häid allahindlusi., samuti teenused nende tasuta salvestamiseks teatud aja jooksul. See võimaldab teatud tööetapil ruumi mitte materjalidega üle koormata ega ohustada neid tahtmatult kahjustada..
  • Arutage ja planeerige töödejuhatajaga. Selge plaan aitab optimeerida mõningaid toiminguid ja määrata ökonoomse remondi iga etapi ajastuse ilma tarbetute seisakuteta ja kärata. See on eriti oluline, kui kogu perioodi jooksul kolib klient üüripinnale. Hästi läbimõeldud korraldusega saab mõnda tööd paralleelselt teha, mis lühendab oluliselt kogu remondiaega, mis tähendab, ja selle maksumus.
Kui ümberehitust tehakse, vajalik on lubade registreerimine. See on veel üks kuluartikkel, millega tuleb arvestada. Lisaks võtab koordineerimine aega., seetõttu tuleb kõigi paberitega eelnevalt tegeleda.

Loft-stiilis eelarve renoveerimine

See on üks odavamaid võimalusi korteri viimistlemiseks.. Ja tulemus pole halvem, kui pärast eliitremonti. Kuidas see efekt saavutatakse?? Loft-stiilis tuba meenutab samal ajal kontorit, stuudio ja hubane kodu mitteametliku ellusuhtumisega inimesele. Loft-stiilis interjöörid on lihtsate geomeetriliste kujunditega, joonte lihtsus ja minimalism sisustuses. Kareda krohviga tellistest või betoonist seinad on parim taust avatud side ja talade jaoks, mis mängivad kunstiobjektide rolli. Värviskeem on esitatud hallina, punakaspruun, suitsused ja metallilised toonid. Paljud lambid täidavad ruumi valgusega, ja karedad metallkonstruktsioonid annavad atmosfäärile kerge jõhkruse. Ökonoomne renoveerimine ilma suure rahalise kahjustuseta võimaldab teil isegi tavalise tavalise kopikatükk muuta moes ja mugavaks korteriks. Kaunistamiseks kasutatakse odavaid materjale - plaate, laminaat, krohv. Tsoonimist ei tehta pimedate vaheseinte abil, mööbli paigutus ja erinevad valgustusstsenaariumid.

Kuidas säästa raha eelarve renoveerimisel?

Paljud inimesed arvavad, et teie kodu renoveerimine nõuab palju raha, eriti kui on vaja teha suuri muudatusi. Lõppude lõpuks ei pea asendama mitte ainult dekoratiivset kaunistust, aga ka suhtlemine. Ja teha ka ümberehitusi, vaheta aknad, uksed. Kuid mõistliku lähenemise korral saab kulutusi vähendada miinimumini.. Selleks kvaliteetne, kuid odavad materjalid - värv, viimistluslauad, puitimitatsiooniga paneelid, kivi, telliskivi, polümeeridest valmistatud põrandaliistud ja liistud ja palju muud. Kõiki seina defekte saab tasandada kipsplaatidega, ja nende alla asetatakse torud ja elektrijuhtmed. Vannitoas ja tualetis plaaditud põrandad, ja seinad - odavate veekindlate paneelidega. Eelarve parandamiseks ruumis saate kombineerida erinevaid dekoratiivtehnikaid., ühendage tekstureeritud krohv värvimise või plaatimisega, kasutage suurepäraseid odavaid lampe, originaal mööbel ja tekstiil. Mille pealt ei tohiks kokku hoida, - need on radiaatorid ja aknad. Ruumi soodne mikrokliima sõltub suuresti kütte toimimisest, seetõttu peaks süsteem olema võimalikult tõhus. Usaldusväärsete liitmikega suletud aknaplokid aitavad vältida soojuskadusid..

Renoveeritud korter firmalt Avgroup

Siin saate tellida odava remondi madala hinnaga. Tule, ja me näitame teile, mille pealt saab kokku hoida, ja kus see pole seda väärt. Odav korteri remont ei tähenda halba kvaliteeti, kui usaldasite selle Avgroupile.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802