Taotle kõnet

Kapitaalremont

Hinnanguline maksumus: Alates 80 € m jaoks2

Kapitaalremont Tallinnas

Aja jooksul ehituskonstruktsioonid, insenersüsteemid ja üksikud ehituselemendid kuluvad, osaliselt hävinud. Ruumide hea seisukorra säilitamiseks on vaja kahjustatud konstruktsioonid välja vahetada., inseneri- ja tehnilise toe kaasajastamine. Avgroup firma teostab korterites kapitaalremonti, majad, bürood ja erinevad elamispinnad Tallinnas kvaliteetselt ja mõistlike hindadega.

Mis on kapitaalremont

Meetmete eesmärk on rikete kõrvaldamine, lagunenud elementide füüsiline ja moraalne halvenemine. Need asendatakse uutega, moodsam. Kapitaalremont ei mõjuta maja kandekonstruktsioone - selliseid, vundamendina, põrandad ja seinad. Samal ajal paranevad pärast remonti tööomadused märgatavalt., mugavus suureneb, mõlema üksiku konstruktsiooni kasutusiga pikeneb, ja kogu hoone. Kõik elamute elemendid "vananema" erinevatel aegadel. Kuid suure töömahukuse ja elanike ebamugavuste tõttu tehakse remonditöid kõige sagedamini kompleksis. Plaanis on katus vahetada, viimistlus, side ja seadmed. Kapitaalremondi ajaks on soovitatav kolida teise koju, kuna elektrikatkestused on võimalikud, Veevarustus, küte, samuti kogu päeva müra. Tehke korteri kapitaalremont lihtsamaks, kui terve maja. Lisaks sisestruktuuride ja tehnovõrkude uuendamisele saab teostada ümberehitusi, ei mõjuta kandvaid seinu. Rangelt keelatud on neid mingil viisil nõrgestada., kuna see võib põhjustada ülaltoodud struktuuride kokkuvarisemise.

Kapitaalremondi etapid

Erinevalt kosmeetilisest remondist, kus uuendatakse ainult dekoratiivset viimistlust, kapitali seostatakse suurte muutustega. Kõiki töid on peaaegu võimatu iseseisvalt teha.. Vajalikud professionaalsed oskused ja varustus. Seetõttu on sellises tõsises asjas parem usaldada spetsialiseerunud ettevõtet., kus on kvalifitseeritud personal ja vajalik varustus. Spetsialist tuleb kliendiga kohtumisele ja võtab vajalikud mõõdud. Selles ettevalmistavas etapis arutatakse kõiki olulisi punkte., soovid ja plaanid. Kõik ümberehituse muudatused tuleb eelnevalt legaliseerida.. Enne kapitaalremondi alustamist on soovitatav välja töötada projekt koos 3D-visualiseerimisega või tulevase interjööri üksikasjalik joonis. See ei aita mitte ainult visualiseerida, kuidas renoveeritud korter välja näeb, vaid ka täpselt märkige pistikupesade asukoht, lülitid, lambid ja kodumasinad. Siis olukorda ei teki, et kõik pistikupesad on mööblit täis, aga tuba pole hästi valgustatud, nagu me tahaksime. Kapitaalremont hõlmab järgmist tüüpi töid:
  • vanade konstruktsioonide ja viimistluste demonteerimine;
  • vaheseinte püstitamine (korteri ümberehitamisel);
  • uute kommunikatsioonide rajamine;
  • akende vahetus, uksed;
  • ettevalmistus viimistlemiseks (krohv, põranda tasanduskiht, seadmekarbid jne.);
  • torustiku paigaldamine vannituppa, köök, vannituba;
  • viimistlus.
Valmimisel on paigaldatud mööbel, elektriseadmed on ühendatud, radiaatorid, pesumasin ja nõudepesumasin, dušikabiin. Peale kõigi tööde tegemist võtab klient objekti vastu, allkirjastab vajalikud dokumendid.

Kui palju maksab kapitaalremont?

Enne globaalsete muutuste algust koostatakse hinnang, kus on üksikasjalikult kirjeldatud kõiki eelseisvaid töid. Arvesse lähevad kulutused ehitusmaterjalidele, demonteerimise ja paigaldamise tasu, kohaletoimetamine, peale- ja mahalaadimine. Nimekiri sisaldab seadmete ühendamist, koristamine ja prügi äravedu. Korteri kapitaalremondi hind koosneb paljudest komponentidest. Peamine neist on ehitusmaterjalid.. Need peavad olema kvaliteetsed ja vastupidavad., teenida palju aastaid. Ärge koonerdage nende ehitusmaterjalidega, mis on viimistlusjärgus või mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks. Need kuluvad kiiremini, kui kvaliteetsem, ja kahjustuste korral nende asendamisel peate kandma lisakulusid. Väga oluline punkt on töötajate kvalifikatsioon, parandamine. Viletsates kätes võivad isegi kaasaegsed tehnoloogilised materjalid muutuda prügihunnikuks.. Seetõttu peate töövõtja valimisel mitte tuginema töö maksumusele., ja eelkõige hea maine ja positiivsete arvustuste eest.

Meie teenused

Avgroup pakub Tallinna parima hinnaga kapitaalremonti, olgu selleks siis korterid või võtmed kätte majad.. Selle raske meile usaldamine, aga väga vajalik töö, saate rahulikult oma igapäevaste tegevustega tegeleda, ja võtame oma õlule kõik teie kodu ümberehitamise mured. Ettevõttes töötavad piisava kogemusega spetsialiseerunud spetsialistid. Oleme alati ühenduses ja teavitame oma kliente regulaarselt remondi edenemisest.. Täpselt õigel ajal on teie renoveeritud korter sissekolimiseks valmis, ja anname garantiid. Nende kehtivusajal on teenus tasuta..

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802