Taotle kõnet

Ruumide ümberehitamine

Hinnanguline maksumus: Alates 140 € m jaoks2

Korteri ümberehitamine

Ruumide ümberehitus võimaldab laiendada elamispinda, muutke ruumi radikaalselt, parandada eluaseme mugavust ja ohutust. Korteri ümberehitus Tallinnas AVGroupilt on kaasaegne mugav interjöör, loodud järgides kõiki ehitus- ja õigusnorme.

Mida on vaja korteri ümberehitamiseks

Esimene samm - see on projektiarendus. Edasine pöördumine spetsialiseerunud arhitektuurifirma poole dokumentatsiooni koostamiseks, sel juhul täidetakse kogu dokumentatsioon õigesti, vastavuses Eestis kehtivatele määrustele. Projekti ise luues peate uurima palju teavet., mis on ettevalmistamata inimesele piisavalt raske. Ümberprojekteerimisel on vaja teada ruumide tehnilist seisukorda. Hinnangu saab anda ainult spetsialist. Pärast seda tehakse otsus, et, milliseid töid on võimalik teha, ja millised mitte. Tunnistagem, soovite ukseava teise kohta teisaldada. Kuid on mitmeid piiranguid, seotud muudatustega maja ehituses. Kui sein ei kuulu kandevõime, avamise saab korraldada oma äranägemise järgi. Avade tegemine kandvatesse seintesse ei ole keelatud, aga mitte kõikjal ja mitte igat tüüpi majades. Kandeelementide nõrgenemine on äärmiselt ebasoovitav., seetõttu on kõik paigutuse muudatustega seotud küsimused soovitatav lahendada ehitus- või arhitektuuriorganisatsioonis.

Mida ümberehitus sisaldab

Ametliku loa saamisel saate:
 • täielikult lahti võtma või ümber paigutama mittekandvad vaheseinad, ehitada uus;
 • ümber kujundama, suurendama, ukseavasid liigutada;
 • paigaldada muud sanitaartehnilised seadmed;
 • puittaladega maja põrandate struktuuri muutmine;
 • korraldada mezzanine kuni 40% ruumi alalt.
Vannitoa ümberehitamisel saate vannitoa kombineerida tualetiga, kardina seina eemaldamine. Vannitoa ümberehitamisel on lubatud seda suurendada ka koridori või mitteeluruumide abil.. Elutubade pindala on lubatud vähendada, nt, kui soovite koridori või kööki laiendada. Kuid selline otsus tuleb teha teadlikult.. Tuppa peaksid jääma aken ja kütteseade, ja selle pindala ei saa olla väiksem 9 ruutmeetrit.

Mida mitte teha ümberehituse ajal

Kõik meetmed ja muudatused ei tohi kahjustada hoone tööomadusi., vähendada selle ohutust ja mõjutada negatiivselt insenerisüsteemide tööd. Naabrite huve rikkuda ei tohi, sealhulgas töö ajal - tekitage öösel müra, trepist üles segama, sulgege vesi hoiatamata jne.. Ümberehitamine on keelatud, kui maja on kultuuripärand või on lagunenud. Seadusega keelatud tööde nimekirjas:
 • kandeseinte ja muude koormatud konstruktsioonide täielik või osaline lammutamine;
 • ehituskonstruktsioonile mõjuvate koormuste suurenemine üle lubatud väärtuse;
 • tulekahju ennetamise rikkumine, sanitaar- ja ehitusstandardid töö ajal;
 • kortermaja veekorruse ühendamine;
 • veesoojendite paigaldus lodžadele ja rõdudele;
 • tehnilistele ruumidele juurdepääsu piiramine või täielik blokeerimine, side, loendurid, ventiilid;
 • ühinemine korteriga ühiselamu ruumides - trepikojad, pööningud jne.;
 • vannitubade paigutus alumise korruse elutubade või köögi kohal.
Veesüsteemide demonteerimine ja ümberehitamine- ja gaasi tarnimine on võimalik alles pärast nendeks töödeks loa saamist. Gaasistatud majades on köögi ja eluruumide vaheseinte eemaldamine keelatud., jätke ava ilma ukseleheta. Elektripliidiga korterites selliseid piiranguid ei ole., aga tingimusel, et kõik santehnika jäävad kööki. Sellises olukorras võib tekkida regulatiivsete nõuete eiramine, kui remondiaegses ümberehituses ei ole võimalik kokku leppida. Kõik ebaseaduslikuks tunnistatud rikkumised tuleb kõrvaldada.

Insenerisüsteemid elamute ümberehitamiseks

Väga tõsine küsimus on, kuidas kommunikatsiooni kaasajastada, samas ei häiri süsteemide tööd kogu majas. Eriti terav probleem Hruštšovi ümberkujundamisel. Vanas fondis on vaja arvestada veevärgi ja kanalisatsiooni püstikute seisukorraga. Aja jooksul võib nende kliirens hoiuste tõttu väheneda. Kui veevarustuses pole piisavalt rõhku, korterisse on paigaldatud lisapumbad. Kui rõhk on liiga kõrge, kasutatakse reduktorid.. Vanade majade juhtmestik nõuab täielikku väljavahetamist. Kui ehituse ajal sisse 60-70 yy. kasutati sidet alumiiniumjuhtmetega, siis moodne elektrivõrk on ainult vasest. See võimaldab võimsate seadmete ühendamisel vähendada vooluringi kadusid., ning tagavad ka kõrge elektriohutuse taseme.

Ümberehitus koos AVGroupiga Tallinnas

Siin saab tellida korteri ümberehitust ja kapitaalremonti, maju, aga ka mitmesuguseid igasuguse keerukusega mitteeluruume, sealhulgas ümberehitusi. Teostame kõik võtmed kätte tööd alates projekti loomisest ja kinnitamisest kuni objekti täielikult valmis kujul kliendile üleandmiseni.. Hind arvutatakse kalkulatsiooni alusel, mille koostavad meie eksperdid lähtuvalt kinnistu seisukorra hinnangust ja kavandatavate tööde nimekirjast.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

  Telefon: +37258321802