Mugav keskkond majas on seotud kõigi inimese elamiseks vajalike mugavuste olemasoluga, peamine neist on veeprotseduuride vastuvõtmine. Selleks paigaldatakse vannituppa dušikabiinid., mille peamiseks eeliseks võrreldes vannitoaga peetakse kompaktset suurust ja funktsionaalsust. Seetõttu kogub kvalifitseeritud käsitööliste käe all dušikabiini paigaldamine Tallinna pidevalt.. See on tingitud asjaolust, et ainult selline installatsioon (kokkupanek) hüdrokast saab olema kõrge kvaliteediga, kuna see teenus on tagatud.
Dušši ühendamise etapid
Dušikabiini paigaldamine toimub aastal 2 etapp. Esimesel etapil viiakse läbi konstruktsiooni kokkupanek., ja järgmisel - selle paigaldamine ja ühendamine veevarustuse ja kanalisatsioonivõrkudega. Teine etapp võib toimingute järjestuses veidi erineda, sõltuvalt valitud dušši struktuurist ja mudelist.:
- madal kaubaalus;
- põhjaga, kõrge müüriga;
- ilma püstita.
Sageli on tänapäevaste hüdrobokside seinad valmistatud klaasist., seetõttu selleks, nende nõuetekohaseks installimiseks, vaja pole ainult teoreetilisi teadmisi, kuid parandas ka praktilisi oskusi. Kõik kajutid on jagatud 2 kategooriad. kategooriad, mis puutuvad kokku vannitoa seintega, ja teises - need plokid, seintest eraldi seismas.
Esimene aste
Dušikabiini kokkupanek algab kaubaalusest. Drenaažisifoonile paigaldatud madalate seintega alus. Järgmine samm on konstruktsiooni kinnitamine põrandale hermeetikuga.. Paigaldamise usaldusväärsuse ja vuugi tiheduse suurendamiseks, kaubaalusele pannakse raske ese. Esimeses etapis kõrgete külgedega kaubaalused on kokku pandud komponentidest. Ja alles pärast seda paigaldatakse need äravooluavale ja fikseeritakse. Sellised struktuurid vajavad oma habrasuse tõttu täiendavat tugevdamist..
Dušialuse paigaldamine eelnevalt ettevalmistatud süvendisse toimub kinnitusdetailide abil, ja pärast seda on seade juba ühendatud kõigi sidesüsteemidega. Järgmisena diagnoosivad meistrid äravoolukvaliteedi ja vajadusel sulgevad ülejäänud vahed paigalduse ja seinte vahel silikooniga.
Enne, kuidas paigaldada kabiin ilma kaubaaluseta, valatakse betoonist platvormi, millele on paigaldatud voolik drenaažiks ja veevarustuseks.
Teine etapp
Dušikarbi kokkupanek koosneb konstruktsioonielementide seeriaühendusest.: külgseinad, klaas, kaared ülemisse ja alumisse piirkonda. Esiteks tehakse manused, kategooriad. kategooriad. Kõiki osade servi töödeldakse silikooniga. Lõpus paigaldatakse klaasid isekeermestavate kruvide abil.
Kolmas etapp
Viimane etapp on uste paigaldamine. Igal liikuval vööl on 4 augud (2 ülaosas ja 2 allpool), milles rullid on paigaldatud. Need on kinnitatud kruvide ja ekstsentrikuga. Need 2 rullide liikumise reguleerimiseks mõeldud element. Uksed pannakse soontele.
Teenuse maksumus
Dušikabiini paigaldamise hinnad sõltuvad mitmest tegurist.: mõõtmed ja kujundusmudelid, täiendavate sideliinide rajamise vajadus, raskused veevarustusvõrkudega ühendamisel, tellimuse täitmise kiireloomulisus jne.. Töö maksumus lepitakse kokku koostöö algfaasis, nii et tulevikus ei tekiks kliendi ja kliendi vahel küsimusi.
Enne konstruktsiooni paigaldamist lahkub töödejuhataja objekti juurde, mida kontrollida paigalduskohta ja valida kõige soodsam asukohavõimalus. Samuti aitab selline ettevalmistustöö koostada üldise hinnangu kogu sanitaartehniliste tööde kohta., kulude minimeerimiseks tulevikus. Enne paigaldamise alustamist panustab spetsialist veetorude ja kanalisatsioonivõrkude juhtimise skeemi., ning nõustab kliente ka hermeetikute valimisel ja ostmisel, silikoonühendid.
Selline teenuste osutamise järelkontroll võimaldab teil planeerida toimingute jada, võttes arvesse kõiki kliendi enda nõudeid.. Lisaks paigaldamisele osutavad spetsialistid sageli sellega seotud teenuseid - seinte ja põrandate pindade tasandamine konstruktsiooni tasapindade suhtes, mikseri paigaldamine jne..