Taotle kõnet

Torude hakkeseinad

Hinnanguline maksumus: alates 17 €/p.

Torude seinahakkimine Tallinnas

Kõigile ei meeldi, kui torujuhe on silmapiiril ja rikub siseruumi, on peensusteni läbimõeldud (kui see, kindel, pole pööningut). Lisaks segavad väljaulatuvad kommunikatsioonid ruumi., ärge lubage mööbli ega torustiku mugavat paigaldamist. Torude seinte vahetamine Tallinnas AVGroupis aitab varjata insenerivõrke viimistluse all ja kasutada maksimaalselt vaba ruumi.

Millal saab strobosid teha

Torude paigaldamise kanal lõigatakse piisavalt sügavale, mis pole kõigi seinte jaoks vastuvõetav. Lõikamine nõrgendab struktuure, seetõttu saab manipuleerida ainult vaheseintes või kardinaseintes. Kandvate seinte horisontaalsete lõikude tegemine mis tahes materjalidest on rangelt keelatud.. Kui hoone on ehitatud raudbetoonpaneelidest, siis pole lubatud ka horisontaalsete kanalite lõikamine. Tööplaatide töödetailid paiknevad vertikaalselt ja asuvad ainult üksteise kaugusel 20-30 mm pinnast. Väikseima kahjustuse korral väheneb konstruktsiooni kandevõime järsult, mis võib põhjustada deformatsioone ja isegi kokkuvarisemist. Paneelide soonimine on lubatud vertikaalselt, kuid puudutamata armatuuri. Pärast torude paigaldamist tuleb vuugid hoolikalt tihendada.. Kanalite lõikamisel kohati, kuhu on paigaldatud elektrijuhtmestik, on soovitav, et teil oleks käepärast juhtmete asukoha plaan. Kui ta seda pole, kasutatakse spetsiaalseid mittekontaktseid indikaatoreid, mis võimaldavad teil leida juhtmeid kipsi või plaatide alt. Nii et suhtlus ei ristuks, torusid saab peita põranda tasanduskihti. Seda võimalust kasutatakse sageli radiaatori põhjaühendustega kütteseadmete jaoks..

Strobide tootmistehnoloogia

See töö on üsna vaevarikas., seotud suure hulga ehitusjäätmete ja tolmu tekkimisega. Osakeste hajumise vältimiseks, on soovitatav katta avad kilega. Esialgu seintel on torujuhtme trajektoor tähistatud paralleelsete joontena, kanali laiuse kaugusel üksteisest eraldatud. See võib olla toru läbimõõdust veidi suurem, mõnel juhul võetakse arvesse isolatsiooni paksust. Märgitakse veepesade asendit, sanitaartehnilised seadmed. Kõik nõlvad ja nurgad peavad vastama projektile, kuna tööd on hiljem keeruline ümber teha ja see on kallis. Strobode paigaldamisel torude alla tuleb järgida piiranguid:
  • 150-400 mm põrandast või laest;
  • mitte vähem 100 nurkadest mm, avad, nišš.
Betoon- ja tellisseinte töötlemiseks kasutatakse vasarpuurit., peitel, veski või spetsiaalne tööriist - seina jälitaja. Lõikamisel tekib palju tolmu. Nii et see ruumi laiali ei hajuta ega saasta, ühendatud on tööstuslik tolmuimeja. Prille kasutatakse silmade ja hingamiselundite kaitsmiseks, maskid, respiraatorid. Sooned lõigatakse piki soone servi, siis valib tööriist keskmise. Peate hoolikalt töötama, et servi mitte lõhkuda. Lõpus puhastatakse seinad ja põrandad tolmust ja prahist.

Torude hakkeseinte hind

Maksumuse arvutamisel juhindume Tallinnas valitsevatest hindadest, samuti tehtavate tööde keerukus ja maht. Teeme seintesse strobo:
  • punane või valge tellis;
  • valatud betoonist;
  • kipsist ja kipsplaadist vaheseintes.
Veevarustuse torude soone hind, kanalisatsioon või küte arvutatakse 1 jooksev kommunikatsiooniarvesti. Süvendid torustiku jaoks, soojendusega käterätikuivatid, veepesad, radiaatori painded - sisse 1 paigalduspunkt. Lõikamise hind sõltub kanalite sügavusest ja pikkusest, samuti seinamaterjalist. Kõige raskem on töötada raudbetoonist. Sellel on väga tihe struktuur, pealegi peate tugevusega olema ettevaatlik. Seetõttu on betooni soonte hind veidi kõrgem., tellistest või kipsist seinas.

Torude seinahakkimine Tallinnas

Siit saate tellida igasuguse keerukusega strobode paigaldamise. Meie töötajad on hästi koolitatud ja neil on kõik vajalikud tööriistad, kvaliteedi juurde, tööd teha kiiresti ja minimaalse tolmu kogusega.

KONTAKT

JÄTKE KÜSIMUSI?

Jäta oma andmed ja me võtame teiega ühendust!

    Telefon: +37258321802